Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak neki ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágjak neki ezek után, hogy ilyen nyíltan nyilvánított öregnek?

Figyelt kérdés

Adott egy 31 éves nő akinél próbálkoztam (mondjuk 25-nek néz ki, pont ezért akartam, hogy legyen valami), aztán rögtön jött a szöveg, hogy "van párom", még normálisan nem is udvarolhattam, azonnal le lettem hűtve, mint valami kis gyökér. Rögtön kérdeztem is nem kötekedve, hanem kicsit csipkelődve, hogy jobb lekoptatást nem tudott-e kitalálni. Erre: "Ha már így kérded, tudok jobbat is. Nem tudom, hogy gondolod, hogy ilyen természetességgel nyomulsz egy nálad több mint 12 évvel fiatalabb nőre, aztán még ki is kéred magadnak, hogy nem akar semmit"

Köpni-nyelni nem tudtam akkor, de most már dühös vagyok, szánalmasnak tartom, szerintem teljesen normális, hogy egy 40es pasi 25-35 éves nőkre nyomul, sőt, ha családot akar, akkor 30 alattiakra. Szóval pökhendi egó azért van... Érdemes lenne kicsit helyre tenni?

Most akkor pasija sincs szerintetek?



2022. aug. 3. 12:51
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
95%
Úgy gondolja, hozzá idős vagy és? 31 vagyok, de nem szeretnék 42 éves férfit magam mellé. Azért ne gondold már, hogy minden 25 éves a te korosztályod között mazsolázgat.
2022. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
97%
Én 33 éves vagyok. Nekem a 40+ az már idős. Pont azért mert szeretnék gyereket. A párom 30 éves.
2022. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy a szánalmas. És igen, öreg vagy hozzá.
2022. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
93%
Neki öreg vagy, főleg mint írtad is, 25-nek néz ki. Ezek alapján miért ne lehetne korabeli párja, meg amúgy is? Nem mindenkinek jönnek be a generációs különbségek. Sérti az egódat a visszautasítás.
2022. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az a szánalmas, hogy 20 évvel fiatalabb(nak kinéző) nőkre nyomulsz.
2022. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
92%

Én 25 éves vagyok, 30 alatt szeretnék gyereket is. De nem 40-es pasival már bocs. A 40-es pasiknak általában már kamasz gyerekeik vannak, amiből kösz szépen nem kérek. Aki meg 40 éves koráig nem kelt annak biztos van valami a háttérben, amiből szintén nem kérek.

25/N

2022. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 43 éves létedre azon fantáziálsz, hogy mit kellett volna akkor mondani a csajnak, amikor frappáns válasz helyett csak egyszerűen lefagytál?


Utólag semmit.

Hagyd amúgy is a francba, sok ő neked, csak megint hülyét csinálnál magadból, ha megpróbálnád.

2022. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
91%
Én 23 vagyok, de erősen kétlem, hogy pár év múlva szóba álljak egy 40-es pasival, aki apám lehetne.
2022. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem tök mindegy, hogy van-e pasija? nemet mondod, úgy hogy kopj le róla.
2022. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy hogy a "van párom" vagy a "túl öreg vagy hozzám" mondattal utasítanak el valakit. Mert az elutasítás az így is úgy is elutasítás.

Ha csak annyit mond, hogy nem tetszik a szemed színe vagy a hajad akkor is kénytelen vagy tudomásul venni, hogy nem kellesz. Mert mindenkinek joga van elutasítani azt akivel nem akar együtt lenni, és mindegy hogy férfi vagy nő az illető.


"Érdemes lenne kicsit helyre tenni?"


Nem érdemes! Tudni kell intelligens módon tovább lépni. Lehet hogy a másik félnek alacsony az EQ-ja, de legalább a tiéd ne legyen az.

2022. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!