Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után szex az exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után szex az exbarátnővel, mik az előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
Exbarátnőm hat év után megcsalt és elhagyott egy másik férfiért, akivel két évig együtt volt, gyerekük is lett, majd a pasi otthagyta. Nemrég megkeresett, hogy nem lenne-e kedvem csak úgy összejárni, mert magányos, és a szex jó volt velem. Most nekem sincs senkim és jólesne, mert nekem is jó volt vele, de kicsit megalázónak is érezném a megcsalás után, és félek, többet akarna később. Szerintetek belemenjek vagy rossz ötlet lenne? 35F
2023. jan. 16. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer dugd meg utána meg ne reagálj ha jelentkezik :D
2023. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ne foglalkozz vele. Mert vagy te fogsz többet érezni, ő meg kihasznál vagy ujra koppansz, vagy ő fog többet akarni, te meg ezutan jogosan nem akarnál többet.
2023. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előny: Szerencsés esetben pont olyan lenne a szex a volt barátnőddel, mint ahogy te arra emlékszel.

Hátrány: Nagyon nem biztos, hogy a volt barátnőddel a szex minősége egyáltalán megközelítené azt a szintet, amire te emlékszel, mivel pár évig más használta. Nem tudhatod, hogy tényleg csak szexelni akar-e veled, vagy inkább nem-e egészen véletlenül felcsináltatni magát, hogy téged is adósrabszolgaságba kényszerítsen.

2023. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csapda bro. Gondolj bele, otthagyott egy masik fasziert, aki felcsinálta. Most visszanyúl a biztonsági játékhoz, azaz hozzád. Teljesen igaza van a 3-as tagnak.
2023. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én heti egyszer pár órát rá aldoznek amikor persze nekem jó.

De semmi több. Se programok se más. Kivéve ha brutál jó nő. Akkor talán

2023. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Jaja, ahogy előttem írjám. Gumit húzz és semmi érzelem, meg nosztalgia! Keress mellette csajt komolyra és dobd ki őt ha megtaláltad a szerelmet
2023. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Az én exem pont ezt csinálta, a csalfa volt nőjével kefélt csak elfelejtette abbahagyni amikor velem összejött :D K.urva gáz szerintem ha ezek után te még lefekszel vele... Azt érdemelné hogy átnézz rajta. Dugtok te újra beleszeretsz lehet összejöttök amíg magányos de ő újra megcsal hiszen mivel visszafogadtad azzal engedélyt adtál a korlátlan megcsalásra.
2023. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!