Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megbocsátana? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsátana? Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Együtt élek a párommal, lassan 4,5 éve vagyunk kapcsolatban. Sajnos amikor összejöttünk, még találkoztam párszor az exemmel. ”Búcsú” csók volt, utána még beszélgettünk Facebookon, aztán 2 hónap múlva teljesen megszakítottuk a kapcsolatot. Egy kis idő elteltével rájöttem, hogy az aktuális párommal nagyon boldog vagyok. Szerintetek mennyire számít megcsalásnak? Utólag látom, hogy rettenetesen undorító és hülye dolgot csináltam, félek, hogy esetleg kiderül.

2023. jan. 20. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem megcsalás, bár nem volt szép dolog. Én nem csinálnék ügyet belőle, de teljesen felesleges ezt 4.5 év után elmondani.
2023. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

"Együtt élek a párommal, lassan 4,5 éve vagyunk kapcsolatban. Sajnos amikor összejöttünk, még találkoztam párszor az exemmel. ”Búcsú” csók volt,"

Nyilván nem volt korrekt, DE!! Hahóó 4,5 év telt el. Most mi lelt, hogy azt írod "nagyon kétségbe vagy esve"?

2023. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párod szeret, akkor megértené ezeket az érzelmeidet, hogy így történt nálad a váltás, és nem volt könnyű megszoknod az új helyzetet. Nem szép dolog az a csók nem kellett volna, de ha szeret, megérti. Csak sajnos van aki nem szereti a párját és azoknak semmi ilyet nem lehet megemlíteni sem, ennél 100-szor kevesebbet sem. De a te párod remélem szeret téged, és ha kiderülne se harapná le a fejedet.
2023. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hans Pötterman ***** válasza:
78%
Nem teljesen szép dolog,de ennyi együtt töltött idő után nem igen érdekelne ha amúgy rendben vagyunk.
2023. jan. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Sikerult szepen lezarni es elengedni a exed.

Gratulalok.

Ez nem megcsalas legalabis szerintem.

Na meg ennyi ido utan jut eszedbe ???

2023. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Légy már egy kicsit férfi könyörgöm! Ne őt terheld a múltbeli érzelmi problémáiddal! Egyikünk sem szent, vannak időnként olyan lépéseink, melyeket megbánunk utólag.

Te úgy kezdtél bele egy új kapcsolatba, hogy a régi nem volt lezárva, ennek minden következményével. Ezen kár utólag túrázni. Döntsd el, hogy kell-e a lány, boldog vagy -e vele, vagy sem. Ha igen, akkor a kapcsolatba fektess, ne a meggyengítésén fáradozz haszontalan vallomásokkal.

2023. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak bizalmat veszítene. Ha azt akarod hogy ezentul legyen min kattognia akkor regélj csak neki.
2023. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar, hogy 4,5 év után ismért belemászotta dolog az agyadba. Miért? Miért jutott eszedbe megint az exed? Hiányzik? Akkor bizony ez nincs lezárva. És tudat alatt ezt te is tudod, hiszen olya nnyira érzed a bűntudatot, hogy képes lennél egy ilyen ősrégi storyt meggyónni.

Döntsd el gyorsan, hogy tényleg jó-e a mostani kapcsolatod vagy fogalmazd meg, mi hiányzik belőle.

A múltat már szerintem se hozd fel.

2023. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!