Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek szeretője van. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szeretője van. Az hogyan nem bukik le? Hogyan oldja meg az együtt töltött időt? És miért csinálja? Mióta csinálja?

Figyelt kérdés
Értelmes emberek válaszára lennék kiváncsi.
2023. febr. 2. 10:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
Gyerekkori barátok vagyunk, mindig is igényeltük egymás társaságát, így aztán senkinek nem furcsa, hogy időnként találkozunk, nekem jó kapcsolatom van a férjével, neki jó kapcsolata van a feleségemmel… kb 10 évvel ezelőtt egy lakodalmon egymásba gabajodtunk, előbb 2 éven át hallgattunk róla egymás előtt is, majd egyszer megbeszéltük és kiderült, mindkettőnknek hatalmas szexuális élmény volt és azóta sem tudjuk kivetni a fejünkből, ezért aztán intéztünk magunknak egy rejtekhelyet, ahol két három hetente eltöltünk néhány órát.
2023. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

#9!


Így már érthető, hogy miért lépsz félre.

2023. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jo latni hogy mennyi agyhalott van itt :D
2023. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem akkor aggodj, ha nem buksz le! Ugyanis, akkor a feleseged mar leszar
2023. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
Profik nem buknak le. Nem szabad a szokásokon változtatni, a chaten olyan csatornát kell használni, ami teljesen titkosítható, nem látszik kívülről.
2023. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%

- Nem a környezetemben ismerkedek, mint a sok barom, aki pl. a melóhelyén keresgél.

- Lehetőség szerint nem az igazi nevemet mondom.

- Nem a hivatalos privát, és nem a hivatalos rendelői számomat adom meg.

- Nem csetelek, semmi netes izén.

- Az apám nevén lévő lakásomban találkozunk, amiről a nejem sem tud.

- SEMMI KÖZÖS FOTÓ!!!!

- Soha nem megyek olyan helyre, ahová a család is jár, pláne olyanra nem megyek, ahol együtt járunk a családdal.

- Csak kp.-s fizetés, ne lássa a nevet.


Ahogy a kiképzésen tanították.

2023. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

Milyen kiképzése én vettél te részt ?😁 16?

A lebukás leginkább a viselkedés és szokások megváltozásától lesz gyanús…. Meg a titkosítás nélküli chatalés miatt.

2023. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Egy FÉREG!
2023. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 #9 Most talán ezt nem fogjátok elhinni, de egy haverom megkeresett egy ajánlattal, hogy az ő profiljával rögzítsek a megfelelő időpontokban workoutokat Straván, méghozzá PÉNZÉRT 😂😂😂 az okával kapcsolatban titokzatoskodott, de persze nem kell agysebésznek lenni a dologhoz...biztosan nagyon a 400 km-es challenge-re fáj a foga.
2023. febr. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

Ügyesnek kell lenni, emlékezni milyen mesét adtál be a másiknak..


Én 2 éve csinálom, tegnap elment párom itthonról addig haza hoztam a szererőt ugyan abba az ágyba vomtunj ahol a párommal alszunk :)

2023. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!