Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vanak itt olyanok aki beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanak itt olyanok aki beleszeretett a szeretöjébe? De nem lehetek komolyan együtt, hogy felejtették el, hogy tudtátok túltenni magatokat hogy nem lehet soha a tiéttek.

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Szakítottam, mert nem bírtam elviselni ezt az állapotot, de még mindig szeretem.
2023. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Szeretitek hát persze. Nem őt szeretitek hanem a nagy kemény farkát ahogy megcsinál vele. Jajj micsoda dráma hogy nem rakhatjátok be a retikülütökbe. 🙄
2023. jan. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Elvaltam.
2023. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Egyes, a számból vetted ki a szavakat. Annyit még hozzátennék, hogy még nem tettem túl magamat rajta teljesen, azt hiszem nem is akartam elengedni sohasem. Több, mint 3 hónapja raktam ki (majd' 2 éves történet volt). Azóta néha-néha beszéltünk, meg kétszer "véletlen" összefutottunk. Plusz egy jó párszor meglestem titokban, mert hiányzott. Amúgy próbálom magamat észérvekkel meggyőzni, hogy úgysem működne köztünk, mert sokat veszekedtünk és ő amúgy sem az az érzelmes fajta, plusz több ok is van még (amellett, hogy van neki párja..ami a legnagyobb visszatartó erő, mert nem akarok még egyszer második lenni és sanszosan soha nem is hagyná el értem).

Plusz elkezdtünk megint barátkozni. Talán így könnyebb lesz leválni róla. Talán...de nem hiszem, hogy ez mindenkinél bejön. Lehet, nálam sem fog.

2023. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 A barátkozást mi is próbáltunk de csak szex lett belőle mindig ahányszor megbeszéltünk nem bírtuk ki, de most úgy tűnik hogy végleg vége
2023. jan. 19. 20:25
 6/17 A kérdező kommentje:
#1 Én is így vagyok, mióta szakitotatok?
2023. jan. 19. 20:42
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Már három hónapja, de rohadtul hiányzik.
2023. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 És nem kereset nem probálkozik?, És meddig voltatok együtt ?
2023. jan. 19. 20:52
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Az elmúlt években többször is szakítottunk a felesége miatt, de mindig újra összejöttünk. Most is keres. Tudom, hogy nem szabad válaszolni, de nagyon nehéz kibírni.
2023. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyenek meg is érdemlik hogy örökre egyedül maradjanak, míg a "párjuk" megöregedhet a valódi párjával.
2023. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!