Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőnek fáj ha a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőnek fáj ha a párjával látja a szeretője ?

Figyelt kérdés
Csak akkor fájhat neki ha érzései vannak a másik felé vagy szimpla birtoklás?

2023. febr. 21. 13:12
 1/8 Mathus ***** válasza:
86%
Az érzelmileg felnőtteknek nem.
2023. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem fájhat, hogy az élete egy részét nem vele éli meg, hanem mással, még ha felé nincsenek is olyan érzései.
2023. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

"ha a párjával látja a szeretője"


vagy


"ha a párjával látja a szeretőJÉT"


??

2023. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fáj bizony…! De soha nem mondom, soha nem éreztetem! Az is fáj, amikor eszembe jut, hogy együtt lehet a feleségével (úgy ..) .
2023. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Én csak rövid ideig voltam szerető régen, mert aztán elvált a házastársától és összejöttünk röviddel azután, hogy a viszony elkezdődött. Már nem volt köztük szexuális kapcsolat, de igenis zavart amikor nem velem volt. Emésztő az biztos...



Ugyanakkor ha valaki úgy megy bele, hogy tudja, hogy csak szerető marad, akkor talán az érzései is enyhébbek. Én nem így voltam, minden pillanatát akartam (birtoklási vágy lenne?)

2023. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem értem, hogy egy szerető miért lát többet bele.. Legtöbbször elsöprő nagy érzések nem lehetnek amennyiben ő marad a harmadik:) az meg egy nagyon vicces dolog amikor egy harmadik elhiszi hogy a feleségével valaki nem szexel:)) látja?:)
2023. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 simán lehet, hogy a feleségével nem szexel. Főleg ha a feleség teljesen el van szex nélkül és már évek óta így élnek. Nem olyan ritka, csak tabu róla beszélni.
2023. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7#persze olyan is van, de mennyivel jobban hangzik ha a feleséget a férje leszólja, kövér, nem vonzó, nem szexelek vele. Viszont sokszor volt olyan, hogy a férj a szeretőt csak bosszú vagy sértettség miatt tartotta, de a feleségét szerette és szexelt vele. Meg ugye végül mindig visszatér a hűtlen férj.. Az esetek többségében.. Miért? Mert olyan jó nő a szeretőXD
2023. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!