Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan, hogy "SZERETŐ", nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan, hogy "SZERETŐ", nem is létezik?

Figyelt kérdés

Mármint itt a Gyakorin minden nő azt írja, hogy nem lenne foglalt pasi szeretője, és az sem igaz, hogy fiatal lányok szeretői lesznek idősebb férfiaknak, mivel a lányt nem úgy nevelik, meg kinek kell vénember.

Felnőtt nőknek meg van gerincük és pénzük, így pláne nem süllyednek oda, hogy tönkretegyenek egy családot.


Akkor ugye ezt azt jeleni, hogy nincs is olyan élőlény, hogy SZERETŐ. Nem?



2023. febr. 27. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát ilyen nevű élőlény nincs, ezt jól látod.


De azt már kevésbé látod jól, hogy itt a GYK-n mindenki azt írja, hogy ő nem tart szeretőt vagy nem szeretője házas embernek. Én egy csomó ilyet olvastam.

De ha itt a GYK-n nem is lenne... az azt jelenti, hgoy nem is létezik? Úgy gondolod, hogy ami GYK-n nincs, az már nem is létezik?


Finoman szólva is több sebből vérzik a kérdésed...

2023. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a nők nem egy homogén halmaz, és attól még, hogy van nő, akinek nem lenne ehhez gusztusa, lesz olyan nő, akinek meg igen? Amúgy meg ha kicsit körbenézel gyk-n, volt egypár nő, aki konkrétan be is vallotta, hogy szerető.
2023. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ja a gyk-n minden fiatal nő (mindig ugyanaz a 3) elmondja, hogy neki még 5 évvel idősebb férfi sem kellene, a valóságban meg a fiatal nők egy relatíve nagy százaléka nyitott az idősebb férfiakkal való kapcsolat kialakításra IS.
2023. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Talán csak fiatal lány lehet a szerető? lehet egy idősebb, szintén kapcsolatban élő nő is.


3

Egy korombeli csajt sem ismerek, akinek idősebb pasija lenne. Illetve egyet, egy távolabbi rokon, 8 évvel idősebb a barátja.

2023. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretőnek lenni nem nagy büszkeség. Úgyhogy nyilván az ehhez kapcsolódó kérdésekre nem igazán az fog válaszolni, aki nyitott erre a státuszra.

Hiába lehetne arc nélkül őszintén bevallani itt a ciki dolgokat is, az emberek nem szeretnek negatív dolgokat írni magukról. Én pl csaltam már meg pasimat, de soha nem válaszolok az ehhez kapcsolódó kérdésekre, simán tovább görgetem őket, mert szégyellem, és nincs kedvem írni róla. Valami hasonló van a szeretősöknél is.

2023. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

3

A KSH adatai szerint átlag 2-3 év a korkülönbség a párok között, szóval olyan tömegesen nem keresik a fiatal nők az idősebb pasikat.

2023. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
"2-3 év a korkülönbség a párok között" nem párokról szól a kérdése, hanem szeretőkről, ahol foglalt emberek összejönnek és titokban a párjaik tudta nélkül du..nak! A fiatal nök igenis szexre és szeretőnek keresik az idősebb pasikat nálam is nem egy és nem kettő huszonéves hölgy próbálkozott be egy kis kellemes időtöltésre. pedig házas vagyok és 20 évvel idősebb. Ezek nem nyiltan mennek a környezet nem tud róla....és ahogy engem pl 25 évesen izgattak a 35-40 éves nők úgy a 22-28 éves nőket is izgathatja egy 35-45 pasi! Többet tud felmutatni mint egy 23 éves kölyök!
2023. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os: az átlag nem mond el sokat arról hogy a fiatal nők keresik-e a idősebb férfiak társaságát.

Példa: többgenerációs ház, hétfőn délelőtt csak a 2 nagyszülő (72 és 75) és a kisunoka (3) van otthon. Átlagéletkor: 50 év.

2023. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hat itt mekkora ribik ahol en lakom a nők, főleg az 50-60 as korosztály

Megcsaljak a férjüket, futnak dugni ha ejjel pattint a szerető, hajlandóak ebben a korban éjszakázni, osonni hajnalban a szeretővel, lepippantani a pasit amikor az rákopog az ajtón, mindezt egy jó szóért cserébe. A tinik elbújhatnak ezek mellett a vén kétségbeesett ráncos csotrogányok mellett, ahogy ezek kúrattatják a klimakterias sorvadó méhüket ! Női nem szégyenei!

Gondolom mert mar a ló se rúgna beléjük így barmire hajlandóak, örömmel értesülnek ha miattuk vita volt, ha barátnő megneszelt valamit , úgy érzik, hogy még ők is képesek ártani

2023. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jön ide a diáklány kulcsszó? Már megint valami vénember + kiskorúról szól a kérdés valójában?
2023. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!