Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik, hogy egy nő ne vegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nő ne vegye észre, hogy megcsalja a férje hónapok óta?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem találkoznak mindennap csak hetente és nincs netes üzenet váltás sem. Ha igen mi az ami lebuktató?

2019. febr. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hónapokig talán lehet leplezni, de fél év-egy év alatt már gyanússá válhat valami. ha nincs is konkrétum, az emberek viselkedése megváltozik.
2019. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Dörzsölt pasi esetében.
2019. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ismerősünk 12 évig csalta az asszonyt , állítólag a no nem vette eszre amit ketlek !
2019. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy párt. Tudom a férfi több éve csalja a nőt. Utóbbi nem sejt semmit. Mivel a pasi (nő hencegése szerint) a tenyerén hordozza, náluk minden a legtökéletesebben működik, és Ő is megad neki mindent, így el sem tudja képzelni, hogy férfi életében más valaki is van. Szerintem ez a hozzáállás általánosságban is tipikus lehet.
2019. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

7 évig csaltak 3 havi rendszerességgel.

Egyrészt jó alibije volt, másrészt sajnos magamból indultam ki, hogy úgysem lenne rá képes. Azóta tudom, mindenki képes rá. ;)

2019. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!