Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire gondoltok, ez hazugság ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, ez hazugság ?

Figyelt kérdés
A barátom (49 eves )főnöke azt mondta egy vitájuk során, hogy elege van, hogy munkaidőben “az a leanyka” folyton hívogatja. Kérdőre vontam erre ramfogta, hogy ram ertette a főnöke. En 44 eves nő vagyok, igaz, 10 évet letagadhatnák, de akkor sem hiszem, hogy rám gondolt a főnöke. En munkaidőben nem hívtam.
2023. márc. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Hm, mivel nem rukkolt elő valami hihető mesével, mint például, hogy a keresztlánya hívogatta így lehet, hogy más nő van a képben.

Persze lehet tévedek, ne vedd szentírásnak a gondolatmenetem.

De figyelj oda hogyan reagál ha rákérdezel mégegyszer, vagy figyelj oda a jelekre, amik arra engednek következtetni, hogy megcsalt.

2023. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem a helyzetet. A barátod főnöke a te jelenlétedben mondta mindezt? Ha nem, akkor kitől tudtad meg, mi hangzott el? Ha a barátodtól, akkor őszintén: ki az a h..lye, aki saját magát buktatná le azzal, hogy a párjának beszámol a szeretőjével lebonyolított telefonokról.


Amúgy meg a főnök téged nem lát, csak hall. Vagyis fogalma sincs mennyi idős vagy.

2023. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Telefonja ki volt hangosítva mikor beszéltek. Azert hallottam
2023. márc. 7. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Igen, egy fiatal nő hívogatja.


És most mi lesz? Vita? Kérdőre vonod?

Úgy is tagadni fogja.

Te meg nem hiszed el és gyanakvó leszel, nem fogsz bízni benne.

Talán befejezi, talán nem.

Lesz egy rövidebb mosoly szünet.

Ha meg meg is dugta úgysem mondja el.

Ha még is kiderül h szexeltek, még nagyobb vita lesz.


Az esély , hogy elváltok kb 10%.

2023. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok es viszonylag friss a kapcsolatunk, mindössze 1,5 eves
2023. márc. 7. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Óóó akkor meg sz**ard le. Ne nyűglődj , fárasztó is idegesítő is, nincs ehhez az egészhez semmi kedved, fejezd be vele az egészet.
2023. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes egyszer volt mar, par honapja.
2023. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!