Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki meg van vádolva és gyanúsí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meg van vádolva és gyanúsítva és a reakciói, hogy elhalkul a hangja, visszakérdez honnan veszed, aztán visszavádol hogy úgy kezdi "és te meg.."?

Figyelt kérdés

Egy rakat redflag van.

Pl azt is mondta hogy a haverja tudna róla nekem mesélni, de hazudós.

Vagy olyanokat mond, hogy dolgozik, és amikor a beosztást fotózta, át vannak írogatva a napok pl láttam/szabadnap jel átirva hohy 10-20 ig volt, de azt mondja mindig összevissza van firkálva a beosztás lap.


De főleg a visszavádolás érdekelne, hogy ha vki úgy kezd vádra reagálni, hogy TE MEG..(pl flörtöltél 3 másikkal)azzal alá is írta egyértelműen, hogy vaj van a fején. Nemde?



2022. dec. 4. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos jól érzed.
2022. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is gyanús, hogy nem egyenes veled szemben.
2022. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki körül semmi nem egyértelmű - márpedig itt azt látom - mihamarabb ki kell kukázni.
2022. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
He?
2022. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elso kettot nem ertem, de a 3. Red flag
2022. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jol erzem. Ma dobom ki.
2022. dec. 4. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kidobtad végül?
2022. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Telefonon ment is a veszekedés, ki is dobtam. Tiltás. Közben meg az utcán is belémálltak, igy ott is veszekedés volt. Erre megjelent 3 percen belül. Először kedvesen mindent magyarázott, aztán ledominált, bevádolt, ráncigált, és jobban tettem, ha még én maradok csendben, kontroll is volt, lecsekkolet egy embert a telefonomban hivással is.

Szóval hierarchia alakult ki.

A végén meg lett beszélve hogy jobban tesszük azt, ha egyikünk sem áll bele a másikba,és vegyünk vissza, viselkedjünk, téma lezárva. Haverok jókedv bandázás lett belőle, de csak mert szépen eldugultunk.


Vagy nagyon titkol akkor valamit, vagy sértette az egóját hogy számon van kérve és visszaadta.


A red flagokkal nagy bajom az, hogy nem bizonyíthatók.

2022. dec. 4. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te már megint itt vagy?🤦🏽‍♀️Sose unod meg? Nem úgy volt, hogy a pasikád a hűség szobra, nem úgy, mint a többi?
2022. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!