Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm pont egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm pont egy olyan munka utazáson van mint amin mi jöttünk össze. Mennyi az esélye, hogy ugyanúgy megtortenik a dolog egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Tehat úgy jottunk össze, hogy együtt utaztunk el valahova 3an. Ő, én és még egy nő. A mostani útra én nem tudtam menni, de ugyanúgy 2 nővel ment. Nagyon féltékeny vagyok, hogy mint múltkor velem, most is megteszi. Ugyanakkor radobbentem, hogy sosem tudnék bízni benne rendes kapcsolatban..
2023. márc. 12. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges. Miért elegedsz meg a szeretői pozícióval?
2023. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk mindketten.
2023. márc. 12. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne hari, de megérdemled a sorsod bármi is jön.
2023. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te nem lennél képes benne megbízni egy rendes kapcsolatban. Annyit írhatok, hogy te sem vagy éppen a megbízhatóság angyala.

És igen, van esély arra, hogy összejön másik nővel. Ha a feleségét sem tiszteli annyira, hogy ne dugjon félre, akkor téged miért is kellene?

2023. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel "csak" szerető vagy így nincs értelme féltékenynek lenni, mivel eleve házas a másik fél.

És az is biztos hogy aki egyszer ezt megteszi, az jó esetben ha alkalma adódik rá, máskor is megteszi. Sokan vannak akik kongresszusokon, több napos ipari kiállításokon, továbbképzéseken, csapatépítő tréningeken mást sem csinálnak csak félrekefélnek. Van aki sportot űz ebből. Nem egy esetről hallottam már.

Ha téged ez zavar akkor lépj ki ebből a méltatlan "kapcsolatból", mert még csak számonkérni sem tudod a másik felet ugyanis nem ő a házastársad.

2023. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem is értem, hogy hogyan lehetnek ilyen önteltek egyesek, hogy házas létükre szétteszik a lábukat egy nős fazonnak, akinek onnantól kezdve egy csodának kellene őket tekinteni. Mire fel? A hanyattfekvésért? Azt bárki megtudja csinálni. Nem igényel különösebb szaktudást.
2023. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Minek vagy rá féltékeny?:D
2023. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Szia! Valószinű, hogy megtörténik. Ilyen pasit jobb ha elfelejted! Keress inkább egy olyat aki pl: autószerelő, vagy rendőr, katonatiszt.
2023. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akasztják a hóhért?😀
2023. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, szóval fontos neked a bizalom egy kapcsolatban. Mondd csak, a férjednek is az?
2023. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!