Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha akaratán kívül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akaratán kívül szerelmes lesz egymásba két ember, úgy, hogy az egyiknek van párkapcsolata, akkor az ugyanúgy elítélendő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ebben a topikban mindenki egy szent ember, soha senki nem csalt meg senkit stb stb bla bla.

Ha beüt egy villámcsapás érzés, akkor azzal hibázik egyáltalán bárki? Ha elém állna a párom, hogy ne haragudj, szerelmes lettem valakibe, akkor engedném, hiszen nem tehet róla, beütött a krach.



2022. márc. 6. 22:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
A fő kérdésed egy vicc azoknak akik igazi kapcsolatban vannak!
2022. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%
Igen ugyanúgy elitélendő.
2022. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor lehet jobb elhallgatni.
2022. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Persze, a társadalom halálra kövezne. Én most ebben a cipőben járok, közel 10 éves kapcsolatban élek, és pár hónapja egy munkatársamba beleszerettem, az érzés kölcsönös. Semmit nem teszünk, néha sóvárogva nézzük egymást messziről. Én kínzom magam, nem eszek, nem iszok, járok futni szinte ájulásig, de akkor is ugyanúgy fáj. Nem keresem a kontaktot az illetővel, de látom, hogy ő is szenved és nem, erről az ember nem tehet! Nekem gondjaim vannak az érzéseim tudatosításával, kifejezésével (autista vagyok), végre egyszer az életben tiszta számomra a dolog és akkor nem lehet megélni. Ezt nem kívánom senkinek, ennél a halál is jobb. A párom nem vesz észre rajtam változást (nem is könnyű az én esetemben). Számítani kellvarra, ha a 3. felet választod, te leszel a rossz mindenki szemében, a barátok eltűnnek.
2022. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
4es ha ennyire szerelmes vagy akkor mi francert nem hagyod el a jelenlegi párodat? Ja igen, mert nem is szerelem ez.
2022. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Talán kilépsz akkor a kapcsolatodból, ha annyira szerelmes vagy. Ha nem, akkor csak ócska "indok" a félredugásra.
2022. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#5

Ha elhagyja a párját, akkor azért egy semmirevaló féreg, ha megcsalja, akkor meg még jobban az. Ez a mai mentalitás.

És ezt megfűszerezve, 10ból 9 megnyilvánuló Teréz anya a témában, aki sosem kerül ilyen helyzetbe és mindig tudja, hogy mi a helyes.

2022. márc. 6. 23:49
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Azt tedd, amit a párodtól is várnál. Gondolom az nem az, hogy a szemedbe hazudjon.
2022. márc. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%
Olyan nincs, hogy akaratán kívül. Ahhoz ott is kell ám lenni. Részt is kell benne venni.
2022. márc. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

Én azon a véleményen vagyok, hogy akivel egy tartós párkapcsolat/ házasság során egyszer sem jön szembe az, hogy elkezd valamit érezni egy harmadik fél iránt, az vagy szemellenzővel jár, vagy egészen egyszerűen hazudik.

Önmagában szerintem ez nem elítélendő, sőt, tovább megyek: jól is tud esni az embernek ez a “bizsergés”. Az már egy másik kérdés, hogy ezek után mit tesz. Ha elkezd átlépni egy bizonyos határt (értsd: bármi olyan mond/tesz az illetőnek, amit a párja jelenlétében nem tenne meg), az már elítélendő.

2022. márc. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!