Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted mennyire "ciki" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire "ciki" egy magyar csajnak, ha egy roma csaj nyúlja le a pasiját?

Figyelt kérdés

Mennyivel rosszabb érzés neki, mintha egy másik fehér csaj szedné el a pasit?

És szerintetek miért van különbség?


2023. márc. 21. 11:39
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem attól függ, milyen az a roma csaj. Ha pl. azért sikerült neki, mert ő háziasabb, szolgalelkűbb, egyszerűbb, nevetgélős (sok roma lány ilyen), az inkább a férfira nézve ciki, hogy erre van igénye, ez képvisel számára értéket.
2023. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ott a férfi adja valahol lejjebb az igényeit. Nálunk fordítva történt. Előttem (fél)cgány nője volt a férjemnek. Nem tudom mit csinált vele, de teljesen megszédítette. 10 évet volt vele, az utolsó 3-4 évben folyamatosan csalta a nő szintén cgány csávóval. A csajt anno beiskoláztatta. Fizette az érettségijét és utána egy szakmát neki, sőt a jogsit is állta neki anno. A putriból emelte ki. Én nem vagyok kisebbségi származású, de amikor megismerkedtünk, akkor se tudott tőle elszakadni. Én ebbe nem mentem bele. Miután kibszta a csajt, utána keresett meg újra, hogy szeretne velem komolyan kezdeni valamit. A mai napig rejtély, hogy mit evett rajta. Hozzá képest én szerintem minőségi ugrás voltam - önfenntartó, egyedül élő nő, aki nem diplomás (ápolónő vagyok). Ő se tudja megmondani miért ragaszkodott hozzá. Annyit mondott, hogy nagyon szerette. Szétalázta, mint férfit éveken keresztül és simán hagyta neki. Tuti tudott valamit a csaj vagy én nem tudom.
2023. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
0%
Privre. Majd megtudja a pasi;) :D
2023. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem lenne ciki, a pasira nézve az.

Egyébként azok az emberek, akik velem egy szinten vannak, azok nem állnak le cigánnyal.Akiknek az én külsőm az ideális, szintén nem.Pont az ellentéte vagyok egy tipikus cigánynak.

2023. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%
Cigánynőket még a nárcik is kerülnek:D
2023. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
86%
Ha semmirekellő az a nő, akkor ciki, viszont nem attól függ hogy valaki cigány, vagy német még egy kicsit se.
2023. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
29%

Kicsit érdekes a gyakoris válaszoló-természet. Legutóbb egy feketés kérdésnél zengett a rasszista vád mindenkire, aki nem támogatta a feketét, itt cigónál viszont sokkal keményebbek a kommentek és senki nem rasszistázik.


A kérdésre pedig: Nem ciki ez, hanem az élet része. Történt és fog is történni ilyen.

2023. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen mindegy.

Ugyanis az, hogy lehagy a párod nem a harmadik személy miatt probléma, hanem a párod miatt.

A párkapcsolati élet nem kompetitív. Legalábbis egészséges esetben. Viszont ha én azt mondom, hogy "ha találok nálad jobbat, elhagylak" akkor az a kapcsolat úgy kuka ahogy van.


Ha Emma Watson személyesen kopogtat be és térden csúszva könyörög, hogy jöjjek össze vele, akkor sem tenném. Jobb nő, mint a feleségem? Igen. De ha statokat akarok összemérni, akkor kimegyek a lóversenyre:D

2023. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

#18 Ez a "jobb nő" is nagyon szubjektív.Olyat is ismerek, aki szerint nem szép Emma Watson, esetleg átlagos, semmilyen.

Belsőre meg aztán pláne nem tudod jobb-e a párodnál.Olyan is van, hogy valaki esetleg szerintedd szebb külsőre a párodnál, de úgy összességében a párod a "jobb" nála.

2023. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
68%
Olyan mint ha azt mondanad egy spanyol nő nyulta le a palid.. nincs lenyulasrol szó , a ferfi már nem szerette a nőt és szakitott vele. Az emberek jönnek mennek ilyen az élet. Nincs hibás , csak elmullas.
2023. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!