Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted mennyire "ciki" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire "ciki" egy magyar csajnak, ha egy roma csaj nyúlja le a pasiját?

Figyelt kérdés

Mennyivel rosszabb érzés neki, mintha egy másik fehér csaj szedné el a pasit?

És szerintetek miért van különbség?


2023. márc. 21. 11:39
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

19, persze, hogy szubjektív, objektivitásról tök fölösleges ebben a témában beszélni.

És pont ezaz. Hiába tartom szebbnek, testileg vonzóbbnak Emma Watsont, ha a feleségem az, aki bárkinél jobban megért engem.


De az a nagy büdös helyzet, hogy még ha azt látnám, hogy Emma nagyon megért és szép is meg akar is engem... akkor is tettem egy esküt, miszerint "veled megelégszem". És ez pontosan azt jelenti, hogy hiába van aki szebb és van aki jobb, én őt választottam és a döntésem mellett kitartok és kész.

2023. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
68%

"Ez inkább a pasinak ciki hogy ennyire leadja"

Engem múltkor lepontoztak ezerrel, mert nem jönnék össze egy nővel akinek volt félig feka csávója. Most meg már egymást megerősítjük pozitívan, hogy jaj, leadja az elvárásait egy cigányra? Most már oké a rasszistáskodás? Oda miért nem kommentelnek a nők? Ti hogy csináljátok ezt, hogy végtelenszer ellent mondotok magatoknak, de mégsem vitatkoztok egymással, mikor más a nézőpontotok?

2023. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

22

Mert a roma nőkkel a magyar csajok nem nagyon mernek vitatkozni sajnos.

2023. márc. 21. 15:11
 24/47 anonim ***** válasza:
62%
Roma pali vagyok de nem az a tradicuonalis, soha nem volt cigany baratnom, en is felek toluk mint a tuztol.
2023. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
79%
22-es hülyeségeket beszélsz. Én férjhez is mentem olyan férfihoz, aki előttem 10 évet volt egy cgány nővel párkapcsolatban. Attól még, hogy volt egy cgánnyal múltja, még szerethetem, de az tény, hogy nagyon leadta az igényét, pedig a férjem egy klassz pasi. Szakmájában sikeres, jól keres, tisztelettel bánik a nőkkel és küllemre is jól néz ki. Fogalmam sincsen, hogy miért kellett neki egy vidéki kapa fogú cgány krva, aki még egy évig kavarta a szrt, csak a férjem menjen vissza hozzá. Ez nem rasszistáskodás, hanem tény. Egy nulla volt az a nő. Rosszul választott akkoriban. Van ilyen.
2023. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem minden ember ugyanannyit ér, nem kéne így megalázni más nőket.
2023. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
80%

26


Én is bírom, hogy sem az egyiket, sem a másikat nem ismerik, DE csakis a roma nő lehet gáz, a kérdező még véletlenül sem, mert magyar. Esetleg a pasin csattan az ostor, mert hát roma nővel van együtt. De hogy miért nem működött, miért váltotta le azt senkit sem érdekel, pedig az tuti fix, hogy a kérdező is bűnös abban, hogy leváltották.

Néger nem baj, arab, török sem csak a roma. Holott magyarok között szintén vannak gazemberek, semmirevalóak.

Az orruktól nem látnak tovább, ami aztán tényleg ciki.

2023. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy akik rasszizmust emlegetnek a cigányokkal szemben, ők tisztában vannak vele ugye, hogy az Európában élő cigányokat fehér embereknek tekintik hivatalosan??:D

Ez olyan, hogy ha egy cseh szid egy németet az sem rassziszta, mert ugyanabba a rasszba vannak sorolva.

2023. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
72%
#23 Én kurvákkal amúgy sem vitatkozom.Nem érdekel, hogy cigány, magyar, román, esetleg német.
2023. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
27el kb egyetértek.
2023. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!