Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hitték már tévesen rólad és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitték már tévesen rólad és ellenkező nemű ismerősödről, hogy szeretők vagytok?

Figyelt kérdés

Mit tettél, amikor visszahallottad ezeket a pletykákat? Ugyanúgy viselkedtél ezzel a személlyel vagy inkább távolságtartóbb lettél? A másik fél hogyan reagált?

Főleg olyan történetek érdekelnek, ahol közeli barátságban voltatok a másikkal.



2023. ápr. 20. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Munkahelyen mindig mennek a pletykak. Senki nem foglalkozik ezekkel, emiatt biztos nem leszek tavolsagtarto a haverkollegakkal.
2023. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt...jót röhögtünk és abba a hitbe hagytuk.
2023. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Én vagyok a nő és volt párom éppen. Én leszartam volna de a srác mondta(neki nem volt senkije) hogy inkább nem jön oda hozzám dumálni mert rosszat hisznek a többiek. Nem esett túl jól így se. Utána már egyre kevesebbet beszéltünk majd semmennyit. Persze egy csicska gyár volt,ott ilyen idióták az emberek.
2023. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Többször is volt ilyen. Mit tudtam volna tenni? A legtöbb embernek lételeme a pletyka, főleg egy bizonyos szint alatt.
2023. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer jártam úgy, hogy elmentem egy konferenciára külföldön, az ottani fotós sokakkal készített egy-egy szelfit, köztük velem is, és felrakta a Facebookra (a képen egymás mellett állunk, mosolygunk, nincs rajta semmi "páros"). Aztán anyám rámírt, hogy a templomban elkezdtek neki gratulálni a nénik ahhoz, hogy elkeltem, meg a Facebook fotó alá is elkezdett írogatni, amelyikük tudott. Néniknek elmondtam a kép alatt, hogy nem vagyunk egy pár, anyámnak meg elmondtam, hogy a pasi minimum 2x annyi, mint én, nem jön be, és ráadsául meleg, de kb. csak ennyi akadálya van a dolognak. :D


(Az külön vicces volt, hogy néhány idős néni olyanokat írt a kép alá, hogy "milyen helyes fiatalember", miközben látszik, hogy kb. egy 10-es, ha van köztük :D )

2023. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Hozzám akárki jön a társasházba ha férfi biztos vele izélek.

Aki segít nekem szerelni mondta is hogy este nem is mer jönni(amikor melo után ráérnénk mindketten)nehogy mindenki félreértse csak engem nem akar rossz hírbe hozni.

Amugy igaza is volt.

2023. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, munkahelyen többször is volt ilyen.

Az első munkahelyemen jóban lettem egy fiú kollégával. Sokan nyaggattak azzal, hogy biztos kavarunk.

A második munkahelyemre úgy kerültem oda, hogy ismertem a főnököt. Jó pár kolléga meg volt róla győződve, hogy viszonyunk van, nekik nagyon élénk volt a fantáziájuk, olyanokat terjesztettek, hogy láttak vele kézenfogva az utcán 😂

A jelenlegi munkahelyemen volt egy srác, akivel egy utcában lakunk, gyakran együtt mentünk haza, ebbe is bele képzeltek dolgokat.


Egyikükkel se volt soha, semmi. Az emberek szeretnek pletykálni, nem kell vele foglalkozni.

2023. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
7. Vagy jip nezel.ki vagy alul kirivo vagy akar testi adottsag akar oltozet.
2023. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A pasi tényleg többet akart volna tőlem, de tisztáztuk, hogy nem lesz. Azt hittem, megértette. Aztán egy nő rákerdezett, hogy mi nem együtt élünk??? Köpni-nyelni nem tudtam. Először röhögőgörcsöt kaptam, de közben ki is akadtam. Aztán eldöntöttem, hogy lazítani kell ezen a barátságon, mert félreértik + nekem más tetszett onnan és gondoltam, ő is félreértheti így. De meghallhatta a srác, mert ő lazított, utána elkezdett kerülni, később nem is köszönt, sőt, a köszönésem se fogadta. Elég primitív, így nem bántam, hogy megszabadultam tőle.
2023. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg ilyen volt, főleg olyan helyen, ahol sokan dolgoztunk együtt (pl gyár) Én lettem volna a legboldogoabb, ha mindenkivel szexeltem volna, akivel pletykaszinten összehoztak 😁
2023. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!