Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan véletlen szitu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan véletlen szitu, hogy láttad ellenkező nemű barátod/ismerősöd nemi szervét?

Figyelt kérdés
Mi volt az a helyzet, és hogy reagáltad le?

2012. szept. 23. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Volt, nyilván nem örültem neki, de jót röhögtünk. Születésnapomon történt, ő jót szórakozott.
2012. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Volt...aztiszem sokkot kaptam mert mindenre számítottam mikor bementem a szobába csak arra nem :DDD
2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Leírjátok, hogy történt?
2012. szept. 23. 20:18
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer elmentünk egy csaj ismerősünkhöz, aki törülközőbe csavarba jött ki a kapuba.

Mikor ment visszafelé szándékosan leejtette(tipikus 14-16 éves csajos szűzku.rválkodás) magáról a törülközőt, lehajolt érte, akkor láttunk mindent.

2012. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, én most belegondoltam, de nem. :D

Sok fiúismerősömet láttam meztelenül, egy száll seggben, boxerban, vagy ilyesmi, öltözködés közben, vagy csak úgy véletlenül rájuk nyitottam táborban, ilyesmi, mert nem számítottam rá, hogy nem lesz rajtuk ruha, de konkrétan a farkát egyiknek se láttam, mert vagy fogták, vagy takarta valami, vagy nem olyan szögben állt, hogy látni lehessen.

Amúgy meg nem volt semmi, elnézést kértem, ha kellett, vagy úgy tettem, mintha nem láttam volna semmit és kész.

Láttam már meztelen férfit életemben, nem igazán tud meglepni a dolog...

21L

2012. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Focizik a srác és én is ott voltam a meccsén mint mindíg....a cuccait mindenki az öltözőbe rakja , az viszont a zuhanyzóra nyílik. Én mit sem sejtve bementem a cuccaimért...ott meg a barátom fogadott egy szál semmiben :DD
2012. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik fiú osztálytársam szivatásból lerántotta az egyik srác nadrágját. Sajna lecsúztam róla, de voltak lányok akik látták :DD
2012. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és mit meséltek, mit láttak? :)
2012. szept. 24. 20:35
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindent :D Szemből. A méretet nem árulták el, gondolom átlagos volt.Se túl nagy, se túl kicsi.
2012. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

13-14 évesek lehettünk, egymás mellett ültünk táborban. egyik lány mellettem rövid nardágban volt, beláttam, persze nem alulról.

kb. 19-20 évesen viszont egy másik táborban szemben ült egy lány és be lehetett látni...

de egyiknél se tudta h láttam


volt h engem láttak meg véletlen érdekes helyzetben, inkább nem írom le :DD (max. privátban talán vkinek)

2012. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!