Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóval tényleg az van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval tényleg az van hogy minden nőt megcsalnak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Mert ebből a kérdésből ez derül ki.



#A műkörmős márcsak tudja #Haszontalan szakma a műkörmős #Minden férfi megcsal #Minden nőt megcsalnak
2023. máj. 1. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert igazából a nők a hűtlenebbek sajnos.
2023. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy.
2023. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de sajnos előfordul elég gyakran.
2023. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3. Az oké hogy gyakran, de hogy ilyet mondani hogy mindegyik. Érdekes ha ugyanezt férfi csinálja, mindjárt nekiestek vagy harmincan, azzal hogy nyomi incel csak te vagy sz@r ember. Ha nő csinálja akkor azt meg szabad?
2023. máj. 1. 14:16
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Sok nőt megcsalnak. De mégis kivel? Ugye ahhoz, hogy a szemét pasi csaljon kell egy nő is akivel csalni fogja. Vagyis a nők sem jobbak csak diszkrétebbek. Ugyanannyi pasi lép félre mint nő.. kb
2023. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

" #Haszontalan szakma a műkörmős"


Most ezzel akarod levezetni a frusztrációdat?

2023. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

Igen, a nőnek szabad a hűtlenség, mert ha egy férfi teszi az egyből egy mocskos, undorító féreg, a nők csakis kizárólag azért hűtlenek mert érzelmileg elvannak hanyagolva, tehát ezért megy máshoz. Még véletlenül sem az van, hogy előbb szakítanak, hanem egyszerre akarják a kecskét is, meg a káposztát is, tehát szerintem sokkal aljasabbak a nők részéről a hűtlenség, mert általában ott érzelmi megcsalás megy végbe, tehát eléggé erős, masszív érzelmeket kezd el érezni a másik iránt a nő.

Míg a férfi csak néha lép félre, de az csak max testi kielégülés, érzelmektől mentes. Tehát könnyebb az elszakadás is. A nők nagyon nehezen szakadnak el a szeretőjüktől és általában egy sima szexkapcsolatban a nő kezd el többet érezni a másik iránt.

2023. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de mai világban elég gyakrabban csalnak :/
2023. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, 100-ból 90 pasi annak is örül, ha egyszer életében jut neki nő, nemhogy szerető...

Más kérdés, hogy 100-ból 90 megtenné, ha elég pénzes és jóképű volna. Nem kell illúzióba ringatni senkinek magát, egy hamvas és kiemelkedően szép huszonéves csajért bármire képes bármelyik férfi, hogy mégse dobja el mindenki az öregedő feleségét, azért van, mert megöregedtek ők is és esélyük se lenne a hamvas huszonéves szép nőknél.

2023. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

7-es vagyok, és bele szerettem volna a válaszomba írni azt, amit a 9-es írt. Lehet, hogy férfiak vagyunk, de nem hülyék. Rohadt nehéz ma normális nőt találni, sőt, szimplán csak nőt találni, nagyon kevés pasi olyan hülye, hogy kockáztassa azt, hogy a két szék közül a padlóra esik.

Az én barátnőm eléggé durván csalt meg, sajnos nem volt munkája, én tartottam el éveken keresztül, és úgy csalt meg, ha kiderül a dolog akkor ő éhenhal kb. De mindezek ellenére is simán megtette, én soha nem gondolkodtam ilyenen, hogy megcsalnám, mert tudom, hogy milyen elhetetlen lett a világ, egyre jobban szűkül a kör, egyre kevesebb a normális nő, egyre nehezebb az élet.

De hiába....a nőknek semmi sem számít....semmi sem szent.

2023. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!