Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnak, hánytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnak, hánytok?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy ha őt megcsalna a párja, ő összehányna magát. A minap néztem egy filmet, amelyikben egy nő megtudta, hogy a férje megcsalja, és azonnal összehányta magát. Az lenne a kérdésem, hogy ez valós dolog? ti láttatok ilyent? vagy tapasztaltatok ilyent? Előre köszönöm a komoly válaszokat

2023. márc. 16. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor kerülgetett a hányinger, amikor a volt férjem megcsalt és velem is szexelni akart utána. Nem tudtam hozzá érni, a gondolattól is rosszul lettem.
2023. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer volt ilyenben részem, igen.

Megtudtam, hogy a vélt legjobb barátnőmet kúrja az akkori párom, hajnalban kétszer is epét hánytam az idegtől.

2023. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Akkor az emberek 90 százaléka hányna minden nap 😂
2023. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A sokkhatás és magas stressz szint okozhat hányingert.

Nekem pl vizsga előtt ha nagyon izgultam akkor is hányingerem volt, de kapcsolatban is ha nagyon felzaklattak szintén.

Szóval valós.

2023. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy megcsaltad és kiderül
2023. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

3


+1

2023. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Korábban éreztem hasonlót, szakítás során...ma már nem biztos, hogy ennyire kikészítene, nem nagyon lepődök meg semmin 🥲
2023. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem pontosan ez történt nőnap után másnap.

Találkoztam a barátommal, elmentem hozzá. Valami megmagyarázhatatlan rossz előérzetem volt egész nap, de igyekeztem betudni annak, hogy biztosan csak rosszat ettem.

Este elég egyértelmű bizonyítékot találtam arra, hogy az ex nője ott járt nála. Már amikor elkezdte a kimagyarázást, olyan szinten elindult a hányás mint valami roham, az orrom is vérzett.

Ki is derült a megcsalás pont nőnapon "köszöntötte" az exét.

Az egész hazautat (kb 3 óra) szénné hánytam, szakítottam. Azelőtt sose volt ilyen problémám, de van amit már a gyomor se tud megemészteni.

N/30

2023. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8,miota voltatok egyutt?
2023. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

2 éve, de ismertük már egymást azelőtt. Sajnos volt már pár red flag, de nem akartam észre venni annyira hittem benne.

8-as voltam.

2023. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!