Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők akik szeretők voltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szeretők voltak, vagy akinél a férj tartott szeretőt, volt infla granti?

Figyelt kérdés
Milyen helyzetben buktatok le?

2023. máj. 4. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt. A szeretővel nem otthon szexelek...
2023. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1s.a szeretővel buvohelyen vagy nála?

Hogy jöttél vele össze?

2023. máj. 4. 12:42
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szeretővel szerető helyén szexelek

Az a gond ha te adod a helyet, maradhat olyan nyom jel amit később összerak a párod.

2023. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen. Amikor úgy mentem én is hogyan férj dolgozott én meg felmentem akkor mikor vége volt a talinak , csaj össze csomagolta a gumi csomagolását, a gumit mindent ami ittunk ettünk és mindig lefelé menet a panlebol ki dobtam lent.

De aztán egyszer megbukott mégis, vár kimagyarázta.

Mivel nem volt gumi így nem élvezhettem bele és kihúztam de mivel azért volt se szeretőm mert otthon 0sex volt így jó 1,5 hetes adaggal (nekem alapból is sok van) kilottem mindent.

Aztán fürdés neki nekem és letörölt amit tudott de a kanapén lévő díszpárna mögé is ment de a párna elején nem volt. Így nem láttuk. Aztán a férj egyszer elvette a párnát az még össze volt ragadva. Kérdezte csajt mi volt, ő meg mondta hogy ott állt és megírt vagy pudingpor vagy mit evett és lehet lecsopogott.

2023. máj. 4. 13:44
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
De erkölcsösek vagytok!!
2023. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. máj. 5. 12:39
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Az én szeretőm múltkor az autóm ülését élvezte össze vissza... szó szerint szét lőtte 🤣🤣
2023. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7miert engedtem ki a szádbol?
2023. máj. 5. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Jesszus,legalább bőr kárpit volt?😀
2023. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bőr kárpit 🥴 és,hogy még jobb legyen, világos szürke a színe. Alig tudtam le takarítani.
2023. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!