Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a férjeteknek már 2 éve van szeretője?

Figyelt kérdés

Egy olyan nővel, akivel szex mellett minden magánügyet megosztanak, megbeszélnek, még azt is ki mit ebédelt, hova megy aznap, mit csinál.

Ha még azt is elmesélne a szeretőjének, mikor feküdt le veletek és milyen volt a szex.

Ha napi szinten kommunikálna a szeretőjével, üzeneteket küldene, minden reggel jó reggelt kíván neki, kedvesemnek szólítja, minden este jó éjszakát kíván....


Ezzel egyidejűleg otthon úgy viselkedne, mintha mi sem történt volna, ragaszkodó férj lenne, aki szeretget titeket, este hozzátok bújik, átölelve aludtok. Időnként meglep egy virággal, kedveskedik, rendszeresen kirándultok.


Ezután pedig mindenről beszámol a szeretőjének, hol voltatok, mit csináltatok. Nem csak rólatok mond el mindent, hanem a rokonokról, barátokról, akiket a szeretője nem is ismer. Szóval mindenről, ami veletek történik.


Mit gondoltok egy ilyen emberről, aki ezt csinálja? Valami lelki baja lehet?



2022. okt. 3. 01:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Elválnék és keresnék olyat aki nem kúr félre. 😌🤟🏻
2022. okt. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem lelki baja van, hanem szerelmes a szeretojebe, valamiért viszont hozzád is kötődik. Vagy szeret vagy a gyerek, esetleg a vagyon miatt nem akar válni. Nálunk ez a helyzet: napi, szoros kapcsolat a szeretommel, úgy, ahogyan írtad, fel éve. Most szóltam a feleségemnek, hogy válni akarok, mert szeretem őt ugyan, de beleszerettem valaki másba.
2022. okt. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
2. Legalább benned van annyi, hogy elválsz :D...
2022. okt. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt rossz a házasság, de nem volt jó sem( ezért kerestem szeretot) de élhető volt, mehetett volna halálunkig. De gyakorlatilag első látásra beleszerettem a szeretombe. Kellett ennyi idő, hogy eldontsem, mit akarok. És tényleg nem akartam bántani a felesegem, nehezen hozom ilyen helyzetbe, mert szeretem őt, felelősnek érzem magam érte. De a szerelem legyőzött.
2022. okt. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon is szereti a szeretöt!!

De egyszerűen retteg,gyáva lépni...

2022. okt. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Első látásra szerelem, na persze :D kiváncsi vagyok, hogy meddig tart majd az a hatalmas rózsaszín köd és mikor dgsz félre a szerető mellől is :D
2022. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Ráküldenék 10 cigányt
2022. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
#6:Nem vagyok az a kikacsintos fajta. A válós fajta vagxok, mert komolyan gondolom. De nem tagadom, most az eszementen szerelmes, de ésszel is vegiggondolos, racionalis mernokember uralkodik bennem. Majd megirom neked, ha kikacsintottam- de ez kenyegtelen. A kérdező helyzetére igen is lehet magyarázat a másba szerelmes férj.
2022. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk ez van már 4 éve. Szeretjük egymást, de nem szeretnék vele élni. Nekem nincs párom, O házas.
2022. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Ott hagynám az ilyet a francba...
2022. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!