Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem akar engem? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem? Mivel jobb az a nő mint én?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, a jegyese egy év komoly párkapcsolat szült neki. Jelenleg 1 hónapos vagy 2 a gyerekük és a csaj tiszta undorító. A combján is nyúlási csík van, a melle giga nagy ami ha jár lötyög a melltartóval, a hasa lóg neki és még mindig nagy. Amikor látom sosincs rajta smink, sose hord semmi normális csinos has pólót vagy szexi kivágottat. Már évek óta együtt dolgozok a kollégámmal, igyekszem mindent bevetni de nem hajlandó velem összejönni. Hallom hogy egy csomószor nem kipihent, nem főz neki a lány. Úgy érzem én sokkal jobban teljesítenék minden téren. Már próbáltam elcsábítani a ruhákkal, kivágott felsőben jöttem, magassarkúban, szépen sminkelve, de semmi még csak utánam sem néz. Igyekszem keresni a társaságát de miután megfogtam egy beszélgetés alkalmával a combját azóta megváltozott. Akkor utána hetekig kellemetlen volt mert leordított, hogy ő családos ember hagyjam békén. De aztán ebédszünetben amikor oda mentem mindig szóbaállt velem, igaz egyszavas válaszokkal. Mit tehetnék?! Hogyan csábítsam el?
2023. máj. 5. 23:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Ez komoly?
2023. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Halálosan kérlek titeket legyetek velem empatikusak nagyon szerelmes vagyok. Komoly válaszokat várok arra hogyna szerezhetném meg.
2023. máj. 5. 23:26
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Te mennyire vagy empatikus? Egyáltalán hogy képzeld? Nem kellesz neki szerencsére, szóval fogadd el. Eléggé undorító vagy.
2023. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora egy ringyó vagy. És ez még az empatikus válaszom volt. Fogadni merek csak addig értékes számodra míg meg nem szerzed. Aztán a nagy teszek érted dologból nem lesz kb semmi… Aki más párját elcsábítani képes lenne megpróbálni elvenni, az erre is képes… 🤮🤮🤮
2023. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Kamu
2023. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak megkapni akarom. Én ismertem előbb, nekem járt volna a terhesség, a gyűrű! Nem vagyok ringyó..
2023. máj. 5. 23:43
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha kamu, ha nem én ezen ma kiégtem. 🤣
2023. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%
Lol
2023. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
D kosár visszatért?🤣
2023. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
CSAK AZOK ÍRJANAK AKIK TUDNAK SEGÍTENI A HELYZETEMEN. Ez nekem fontos.
2023. máj. 5. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!