Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számodra az érzelmi megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra az érzelmi megcsalás is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Ha nem történt sem szex, sem csók, csak ölelés, de szoros lelki kötődés és szeretet/szerelem alakult ki a párod és más személy között, az számodra okot ad a szakításra?

Ha voltál már ilyen helyzetben, hogyan tudtad kezelni?


2023. máj. 10. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát....akárhogy nézem, AZ basszameg!!!
2023. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, sőt, számomra ez sokkal rosszabb, mint egy sima félredugás.
2023. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Mi ez, gondolatrendőrség? Nekem ez nem a megcsalás kategória, az érzések ellen sokat nem lehet tenni, előfordul ilyen. Kérdés, hogy ki hogy kezeli. Mindenestre az biztos, hogy a másik félnek ez nagyon rossz.
2023. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek. Ha mondjuk megtudom hogy a párom csavsira itta magát és félredug mert elcsavarták a fejét biztos nagyon kiakadok de LEHET, hogy túltudom magam tenni. Ellenben ha szerelmes lesz másba egyből szakítok. Miért kéne együtt lennem egy olyannal aki nem szeret mert másba szerelmes..
2023. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Engem nem zavarna.
2023. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Igazábol rosszab mind ha félrekúrna ahogy elöttem is irták.az szerintem sokkal nagyon baj
2023. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként miért írjátok itt sokan, hogy rosszabb? 🤔
2023. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem 4-es válaszoló találóan megfogalmazta:

"Ellenben ha szerelmes lesz másba egyből szakítok. Miért kéne együtt lennem egy olyannal aki nem szeret mert másba szerelmes.."

A szeretett személy nem hozzánk kötődik már a legjobban, hanem egy másik nőhöz/férfihoz (leszámítva itt persze a gyerekeket, szülőket). Mással alakult ki kötelék. Ez a tudat nagyon fájó tud lenni sajnos nemrég tapasztaltam. Hiába nem feküdtek le, rosszabbul esett mint amikor egy másik volt partnerem lépett félre egyszer egy nővel egy éjszakára.

2023. máj. 12. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

100% - exem is így volt, én meg szakítottam. Bocs, ha más iránt érzel valami többet, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett.

Légy vele, a te dolgod, de engem hagyj békén

2023. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez fizikai megcsalás ha "tiszta fejjel" történik az durvább, mint egy érzelmi megcsalás. Azért a fizikainál kell némi érzelem, plusz a vágy. Az érzelmi megcsalás kb mindig azért történik mert valamilyen érzelmet, szeretetet, szerelmet, törődést, megértést nem kap meg a párjától a hűtlen fél. Persze ez nem ad okot a megcsalásra, de némileg érthető, főleg ha az ok valóban létezik, hogy otthon nem kap meg valamit, ami egy kapcsolat mozgatórugója.

Ne keverjük ide a hullarészeg állapotot, hogy bocsi csak részeg voltam, illetve azt sem, hogy a következő bulin megint részegre issza magát és akkor megint félrekur....

2023. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!