Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít érzelmi megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít érzelmi megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Csak ha mondjuk nem történik félrelépés, de plátói érzéseid vannak valaki felé, vagy az is az, ha csókolózol mással, aki nem a párod, de nem nem vagy belé szerelmes?
2023. febr. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem mind a kettő.


És ezek közül a plátói a rosszabb, mivel ez azt jelenti, hogy érzelmileg már más vonz.

2023. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem tök mindegy? Sosem értettem ezeket a kérdéseket. Mások mondják meg hogy mit gondolj?
2023. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

"Csak ha mondjuk nem történik félrelépés, de plátói érzéseid vannak valaki felé, vagy az is az, ha csókolózol mással, aki nem a párod, de nem nem vagy belé szerelmes?"

Első érzelmi, második fizikai megcsalas.

2023. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
A platoi érzések tett nélkül nem számítanak megcsalásnak, a csókolózás ellenben igen. Miért csókolózol azzal, akibe nem vagy szerelemes?
2023. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Minek számít a szexchat, intim képek küldése, flörtölés?
2023. febr. 1. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha gondolatban megteszed, akkor már megtetted
2023. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érzelmi inkább, mert nem érintkeztek, de szexuális töltetű mindenképp.
2023. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De az miért érzelmi megcsalás, ha ugyan szexchat van, meg flört, de érzelmek nincsenek?
2023. febr. 1. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Ja, hogy random csávóval, vagy nővel teszi az illető? Akkor is megcsalás, mert másra izgulsz és maszturbálsz, vonz szexuálisan, hajt a véred, a kíváncsiság miközben párod van.
2023. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Istenem ezek a nagy szavak! Tini kategória? Na majd 40 felett átértékelsz mindent. Rájössz hogy mitől működik egy kapcsolat és egy család. Én 22 év házasság után már elkövettem fejben az összes bűnt, mégis 22 éve együtt vagyunk. Mások meg adták a hős szerelmest, mégis elváltak és csak szenvednek utána is. A fejemben oda megyek és azt csinálok amit csak akarok. Kinek tartozok elszámolással?
2023. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!