Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a párom telefonjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a párom telefonjában és gyanús üzeneteket találtam?

Figyelt kérdés

Két lánnyal is beszélt az egyik csaj munkatársa volt és megírta neki hogy elfog válnim Párom azóta új munkahelyet kezdett és a lány írta neki hogy majd valamikor találkozzanak. A barátom erre azt írta, hogy persze még mondta hogy majd lelkizhetnek egyet.

A másik egy régi barátja aki régebben rá volt nyomulva, a lány nagyon fűzte és barátom azt írta neki hogy biztos van valamilyen vonzalom de nem akar engem megbántani.


Jogos a felháborodásom?



2023. máj. 13. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis ártatlan barátkozós pasid van:D
2023. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ezt most hogy érted ?

Mert ő váltig állítja hogy nem is érti hogy mi bajok van sőt még neki esett rosszul hogy belenéztem a telefonjában

2023. máj. 13. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Az első esetben nem derült ki, hogy ki fog elválni? A nő vagy a párod, azaz ti? TEhát hogy házasok vagytok-e.


Persze, hogy jogos a felháborodásod, de miért is őt választottad, és nem egy normális férfit? HA kapcsolatban vagyok, nem beszélgetek másokkal, túl jó fej, vagyok, nem is választanak a nők, mert nekik csak a bunkó férfi kell!

2023. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Tegyél rendet magad körül, hogy tudja mindenki, hopgy hol a helye:D
2023. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2.Ugy értem még ő se tudja hogy megfog csalni még nem jutott eszébe de olyan izgalmas az egész hisz nem.tiltja őket hanem melegem vannak tartva.

A megcsalások is igy kezdősnek csak ártatlan beszelgetések minden hátso szándék nélkul a feleknek eszébe se jut az hogy ez több lenne köztük mint hinnék.

Még nem jutott el a felismerésig.

2023. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ahhoz még túl jó pasi hogy elengedjem

Mert amúgy neki valóban van egy ilyen mindenkivel kedves stílusa de félek attól hogy akkor ezek szerint meg fog a későbbiekben csalni ?

2023. máj. 13. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elhagy.

De ezt még ő se tudja valszeg saját magárol de ez ilyen.

Apro kedves beszelgetések, lelki kapocs, fontos a másik, számit a másik, aztán vonzó a másik de lelkiismeretcurdalás van, aztán kezd a párjuk értéke csökkenni a másik nőé .eg nőni ez egy ilyen lavinaféle vmi aminek az elején még senkinek semmi meg se fordul a fejében tehát még ebben az "ártatlan" szakaszban van.

Vén rókák tapasztalt ffiaknál már nincs ilyen ártatlan szalasz csak egy kezdeti sima small talkot is másképp néznek már.

2023. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm

Még annyi hogy az utolsó 3 üzenetére a csajnak nem válaszolt. Tehát amiket találtam az egy januári beszélgetés.Ez nem tudom mit jelenthet ?

2023. máj. 13. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Törölhette is... Ne haragudj de nem férfi az aki más nőkkel foglalja le magát férfi hobbi helyett.
2023. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

"Ahhoz még túl jó pasi hogy elengedjem"



Szánalmas 🤦🏼‍♀️

2023. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!