Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretői viszonyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretői viszonyba egymásba szerettek hogy tudták elfelejteni egymást? Ha tudták hogy nem lesz közös jövő, nem szeretnének kettő családot tönkretenni.

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Idővel lehet, nem voltam szerető, nem is leszek, de logikus, hogy idővel, vagy elval mindkettő fel és együtt lesznek. 🤷‍♀️
2023. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Hülye az, aki nem áll fel, hamár szeretőt tart, ráadásul szerelmes is lesz.

Ha meg nem szerelmes, csak kiéhezett, akkor onnan menni kell. Ne alázdd meg magad!

2023. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez csak nekem nincs családom csak párom… egymásba szerettünk a szeretőmmel.. nem bírunk leállni a talikkal… imádom szeretem.. L
2023. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom. En is ilyen helyzetben vagyok, es minel jobban meg akarom szakitani a kapcsolatot (a "szeretommel") annal erosebben erzem, hogy nem tudnam elvesziteni. Evek ota tart ez az allapot. Nem tudom mikor fog valtozni a helyzet, lehet azt varom, hogy minden kuderuljon. Addig jar a korso a kutra...
2023. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Nő vagy férfi vagy ?
2023. máj. 26. 04:49
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös,nő
2023. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 És meddig tartott a viszony?
2023. máj. 26. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
7 Semeddig, mert fogalma nincs a valóságról, csak kamuzik egy másik pár történetéből, ahol a főmomentum, hogy valójban hány évig is volt az adott pár együtt. Mert a pár exnői tagja nem hajlandó elmondani. Ezárt nem kaptál több kommentet.
2023. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok, par eve mar tart a viszony
2023. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 Ne dőlj be az újabb kamuzásának, amit a 9-es hsz-ban kreált, látván, hogy léptem.
2023. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!