Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagáltatok a megcsalásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltatok a megcsalásra?

Figyelt kérdés
Csendben szakítottatok, elváltatok egymástól vagy veszekedtetek?
2023. máj. 21. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nyugisan lapátra tenném, sok sikert kívánnék neki a jövőben azt arrivederci! 🤷‍♀️
2023. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Igazából már annyira zavart a pökhendi, paraszt stílusa, hogy már a megcsalás nem is érdekelt annyira. Csendben váltunk el végülis.
2023. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Én el se jutottam még addig hogy megcsaljanak.

Már amikor elkezdenek "csak" nőzni már akkor viharosan megy tönkre az egész, belül rohad az egész, majd felbomlik.

(Titkos csetelések randik hazudgálások sunyizás lapulás hidegség átmennek gyökérbe abuzálóba, a kapcsolat rákfenéje egy 3.amiket rendszerint nem él túl a kapcsolat)

Hogy maga a k.félés a kapcsolat végén vagy szakítás után történik meg, az nem oszt nem szoroz már semmit. A sok "bántalmazás" a megcsaló reszéről(a hazugságok meg amiket soroltam), már ez miatt nincs is más út csak a szakítás.


Annyiban nem visel csak meg, hogy az exeimmel mindenki más is szív csak. Azaz nekem még olyan soha nem volt, hogy majd az utánam levő nőket meg boldogítják. Hanem teljesen ellenkezőleg. Válások szakítások abuzálások.

Nem változnak semmit, igy fognak meghalni is.


Nem vagyok kárörvendő de egy esetben amikor az egyik exem nője nekem esett, meg engem lehordott, meg irtó aljadék volt velem, akkor mikor exem kihasználta kidobta a p.csába, az úgy jó érzés is volt.


De alapvetően az utánam levő nőkkel inkább résztvétet szoktam érezni mint ezt.

2023. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ezt nem fogom megérteni soha, hogy miért maradsz vele egyáltalán amikor már a stílusa is Tarján legrosszabb utcái stílusát hozza.

2023. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
#4 Hát nem is maradtam 🤷‍♀️
2023. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

*Igazábol maga a megcsalás engem nem is zavarna, de megváltoznak hidegülnek aljasak lesznek, az viszont már igenerősen zavar. 2 nőt valahogy nem képesek tartani amin gyakorta csodálkozom amúgy.

En simán tudok több pasival is lenni úgy hogy kedves szerető cuki ari vagyok mindegyikkel. A pasik meg nagyon nem. Vagy csak én fogok ki ilyeneket akiknek egy is elég es inkább cserélgetik min párhuzamban legyenek.

2023. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
3.voltam
2023. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
(A 3.kommentem folytatása a 6.kommentem)
2023. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt nem értem
2023. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok a nő.

Bevertem egy akkorát az állába, hogy felrepedt,nekem meg 3 hétig fájt a kezem. Utálom az erőszakot,de akkor ott kijött belőlem.

2023. máj. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!