Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetek egy feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek egy feleség titkos szeretője?

Figyelt kérdés

Én nem keresek kapcsolatot, viszont szívesen találkoznék olyan házas nővel, aki viszont boldogtalan otthon és adott okok miatt nem tud kilépni a házasságból.

Vannak ilyen nők, akik ilyen lazább kapcsolatot keresnek vagy ritkaság?


2023. máj. 26. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem szingli nővel kezdesz lazább kapcsolatot?
2023. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Akkor sem garancia, hogy idővel ne akarna többet, normális kapcsolatot.
2023. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Tépj sorszámot. Erre kb millio pasi áll rendelkezésre
2023. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem lenne gond, ha később átmenne többe, részemről legalábbis nem, hiszen én független vagyok. Csak tudom, hogy legtöbben félnek, nem mernek, nem tudnak kilépni vagy csak nem akarnak kilépni...de mégis szeretnének a szürke hétköznapokból egy kicsit többet kihozni.



Nem tudom, nekem olyan izgalmasnak tűnik és szeretném kipróbálni milyen. Persze itt is kell, hogy megismerjük egymást és legyen bizalom ebben, másképp nem is működhetne.

2023. máj. 26. 11:15
 5/20 A kérdező kommentje:

#3


igen, gondolom... :/

2023. máj. 26. 11:16
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Rongy hímk.rva.
2023. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Na neked is csak addig lenne izgi mig van ferje. Nyilvan mert akkor nem a te gondod a no plusz jolesik legyozni egy masik hapsit, fenyezi az egod.
2023. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
7, csak tudnám ettől hogyan van legyőzve a másik pali, mikor csak a nő használ egyszerre kettő ringyót :D
2023. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy jöttem össze 2 férjes nővel, hogy nem is terveztem. Mondhatnám "adódott az alkalom". Pedig sosem hittem volna, mert nem gondolom magamat csúnyának (de világszépe sem vagyok), másrészt eléggé introvertált és általában zárkózott vagyok.


Mondhatjuk, hogy mindkettő kolléga volt. Az egyik ilyen mindenkivel kedves, cuki nő volt. Na ő jó lelkű volt, segítettem neki sokszor, de volt hogy ő is nekem. De végképp nem volt az esetem. Na meg ugye házas nővel nem lett volna etikus. Aztán egy rendezvényen, kis iszogatás után valahogy egymásbagabalyodtunk. És megtörtént minden. Akkor nem volt utána bűntudatom, csak 1-2 nappal később. Vége is lett a barátságunknak, pedig abban maradtunk, hogy folytatjuk barátként ezt pedig elfelejtjük. Annak ellenére, hogy nem volt kimondottan az esetem, mégis a mai napig eszembe jut az a jó szex amit átéltünk. Teljesen váratlanul, egymásnak esve a "semmiből".


A másik esetben pedig szerelem lett egy házas nővel. Na az elején ott is ő "nyomult" vagy legalábbis adta a finom jeleket. Tetszett, de okulva a korábbiból nem gondoltam, hogy ez lesz a vége.



Szóval ha direktbe kerestem, akkor sosem volt szerencsém. Se a szerelemmel, se ilyen kalandokkal.

2023. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7


Mivel mondtam hogy nem akarok semmi komolyat, így szerintem egész korrekt ajánlat amit nyújtanék.

2023. máj. 27. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!