Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen egy házas, családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy házas, családos férfi szeretőjének lenni? Kiváncsi vagyok, elég izgató számomra, biztos izgi (érzelmek nélkül) mesélnétek ha nektek van ilyen? Tudja a feleség hogy megcsaljátok? Illetve a szeretővel hogy alakult ki ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem egy közel 40-es pasi tetszik. Vagyis inkább vonz a gondolat hogy dugunk, 20 éves lány vagyok
2022. okt. 29. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Napi provokáció megvolt? Jól van akkor jár a keksz. Jelentettelek.


1. Tudod jól, hogy erre ugranak a népek.

2. Mindig egy húszèv körüli lány nevében születnek ezek a kérdések.

3. Nem is nő vagy hanem incel. Elég.

2022. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre inkább nem is válaszolok. Gondolom teged is megcsaltak egy fiatal lánnyal, ezért vetted a szívedre ennyire ezt a kérdést
2022. okt. 29. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En voltam megcsalt feleseg. Nem tudom milyen erzes volt neki. En leszartam mit csinal, el voltam foglalva magammal meg a gyerekkel, orultem ha nincs otthon. Sajnos egyre tobbet ordibalt otthon es gondolta tolem kaphat fiatalabbat is. Elvaltunk. Igy meg jobb lett. Nem tudom van e most csaja, nem is erdekel.
2022. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
3as vagyok, szivesen lennek jokepu gazdag ferfi szeretoje. Biztos vagyok benne hogy a feleseget se erdekelne, van eleg gondja.
2022. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is voltam húsz éves, de ilyen dinka mint, te kérdező nem. A legtöbb nő érzéseit sértené ha egy férfi kihasználja, erre te odaadod magadat önszántadból egy olyan pasinak aki csak használna? Vannak örömlányok akik legalább ezzel pénzt keresnek, de ha ez igaz, akkor te még náluk is rosszabb vagy. Sajnálom ez az igazság.
2022. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kihasználás, az hogyha szexelni akarok és nem többet, kedves😉
2022. okt. 29. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Értem. Miért nem veszel akkor egy vibrátort? Azzal is lehet játszani, nem csak családokkal. 🤷🏻‍♀️
2022. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem elég neki a vibrátor, mert éhes, született r*b@nc, ennyi.

Csak mondjuk nagyon buta, mert ahelyett, hogy csak családos öreg, ráncos, fonnyadt f@rokra bukik, inkább csinalhatna úgy, hogy pénzt is keress! :D

És született k*rv@ lehetne, ez is egyfajta elorelepes lenne, "romlottbol meg romlottabb" címen.

2022. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
#8 miért kell leszólni a házas emberek farkát? Minaz hogy ráncos? Pont hogy meg van kímélve, ha feláll, akkor feszül és sima...
2022. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge, ne vegye magára! 👍
2022. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!