Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyanoktól tanácsokat szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktól tanácsokat szeretnék,van akiknek már sikerült leleplezni a megcsalast?

Figyelt kérdés
Sajnos extra óvatos a párom,a Google adatokat is módosítja,a telefonjában semmi nincs,inkognitó módban tartja a kapcsolatot.nem derült ki kivel csal meg,de az biztos hogy valaki van a háttérben

2023. jún. 22. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből következtetsz, hogy megcsal?
2023. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elhidegült tőled szexben, a mindennapokban?


Találtál rúzsfoltot, érzel rajta durván női parfümöt, a telóját takarja, kijár felőled telózni, ha belépsz a szobába hirtelen leteszi?

2023. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Több dologbol is. Soha nem szexelünk.a távolságtartása olyan mintha nem is egy pár lennénk. Van szokszor hogy nem lehet telefonon elérni. Meg még van sok furcsa dolog, ami lehet akár a megcsalas miatt
2023. jún. 22. 16:20
 5/14 A kérdező kommentje:
3#ez pontosan hogy működik?
2023. jún. 22. 16:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Èn sem tudom pontosan, de jònak tűnik, elvileg èszrevehetetlen, olvass utána, le van įrva minden.... csak fel kell telepìtened a párod telefonjára, de nyoma nem lesz, nem fogja tudni, de te kapod a saját eszközödre a sok rögzìtett dolgot, adatokat. Havi 25 euòrò, fizesd be, szerintem ha megcsal 1 hònap alatt ezzel tuti kiferüp, ennyit megèr

2023. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát az nem biztos hogy fel tudom telepíteni,mert ha nálam van a telefonja azt látja általában mit csinálok rajta
2023. jún. 22. 16:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk valójában mindegy, hogy megcsal vagy se, a kapcsolatnak befuccsolt. Miért nem szakitasz inkább Sherlock Holmeseszkedés helyett?
2023. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szakitani fogok,de miután hulyenek vagyok beállítva előtte szeretném ezt megtudni
2023. jún. 22. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges időhúzás, de te tudod.
2023. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!