Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordult már veled hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled hogy nagy árat fizettél azért, mert megcsaltad a párod/korábbi párod?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Lebuktam és tönkrement a házasságom. Ekkor jöttem rá, mennyire szerettem a férjem, de már nem volt visszaút. Senkinek nem lett jó, mindenki megbántódott, rosszabbul élünk mint egykor. Eladtuk a házat, eladósodtunk, hogy kis lakást tudjunk venni, stb.

Szóval igen, nagyon nem érte meg.

Fun fact, hogy az volt az első alkalom, nem voltam szerelmes vagy ilyesmi.

Egy Kolléga kerülgetett hónapok óta, mindig leráztam, friend zone-ba tettem. Volt egy rossz időszakunk a férjemmel, külön is aludtunk akkor.

Így esett meg, hogy egy céges rendezvény után kellő mennyiségű alkohol után a kolléga megtudott dumálni, hogy menjek még fel hozzá kicsit dumálni, korán van még, majd megtörtént.

Miután nem akartam ezt többet megismételni, először zsarolt, majd kipakolt a férjemnek.

2023. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

11


Fuh, szegényem, te ezt nagyon megszívtad. És jól értem, hogy akkor elváltatok?

2023. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Vmi ilyesmire gondoltam, mert nekem is volt egy nagyon rendes vőlegényem aki 21 évesen megcsaltam...nem volt merszem kilépni, a szüleim is szerették. Ugyan csak jóval később tudta meg, de aztán 3 évvel később szakitottunk majd sok év vergődés után lehorgonyoztam vki mellett aki csak azzal nem csalt meg aki nem akarta őt.

Hiszem hogy a karma utolér mindenkit.

2023. jún. 24. 17:58
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen, elváltunk. A kedves kolléga még titokban fotókat is csinált telefonnal ahogy hiányos öltözetben ülök az ágy szélén, ezeket küldte el a férjemnek (milyen kedves volt tőle, hogy már 2 perccel az aktus után ezzel foglalkozott, hogy legyen bizonyítéka)

Be sem fejeztük, mert már az elején éreztem, hogy én ezt baromira nem akarom. Mondtam neki pár perc után, hogy bocs, de nekem ez nem megy.

Utána próbált zsarolni ha nem leszek engedelmes, kipakol a férjemnek, így is lett

2023. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a karmikus hitet, mert ez így nem helyes. Mivel a karma helyteleníti az ilyet, ezért másnak sem lehet feladata megcsalni. Illetve a karma sajnos nem is azonnal hat és sokan igazságtalannak is csúfolják. Esetleg az lehetett, hogy a bűntudat negatív energiája teremtett ilyet.
márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11 & 14: Fel lehetett volna jelenteni, előbb el lehetett volna mondani "finomabban" a férjnek, meg lehetett volna ezt előzni nagyon szépen.
márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!