Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordult már veled hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled hogy nagy árat fizettél azért, mert megcsaltad a párod/korábbi párod?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

NEm, hiszen sosem csaltam meg.


De egyéjszaka után eldobott nő miatt nagy árat fizettem, mikor kiderült, hogy ő volt az igazi, csak vak voltam.

2023. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Én majdnem minden párom megcsaltam, soha nem fizettem érte nagy árat.
2023. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Milyen nagy árra gondolsz?
2023. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen. 30 ezret kért + 10 az extráért.
2023. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
nem
2023. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Én sose csaltam meg senkit.

Engem az egyik exem igen, és rákos HPV-t kaptam tőle.

Az élet nem igazságos, ne is reménykedj. :D

2023. jún. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Tripper és kankó, együtt frankó.
2023. jún. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Akiért elhagytam őt,az engem ejtett pofára,szóval igen,az eléggé megviselt.Mondjuk ma már tudom,hogy valamennyire megérdemeltem,dolgozott a karma.

Ahol most tartok,azt viszont nem érzem jogosnak,szerintem eléggé kiegyenlítettem már a számlát!😂Nem baj,biztos valami jobbat szánt a sors...😀😀😀

2023. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen. A saját lelkiismeretemmel nehéz elszámolni, amikor ezek eszembe jutnak. Az exeim megbocsátottak és soha nem hozták fel.
2023. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert csak érdekből vagyunk együtt, szex 7 éve nulla köztünk, ezért semmi köze ahhoz, ha mással szexelek. Persze kiverné a balhét, ha kiderülne, meg felesleges feszültséget nem akarok, ezért sose tájékoztattam róla, pontosan tudja, hogy nem tartozom hozzá. Semmit nem befolyásolt, hogy néha volt nemi életem. Persze az egészségem ráment erre a csodálatos házasságra, ami a külsőmön is meglátszik, emiatt már nem megyek bele szexbe senkivel.
2023. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!