Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor jött el a pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött el a pillanat amikor tudtad hogy vége a szeretővel ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Amikor vége volt!
2023. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Mikor szó nélkül egyik napról a másikra lelépett Amerikába, és minden létező felületen letiltott. Mindig mondta, hogy nem igazán fogom fel a nonverbális jelzéseket, de ez azért még nekem is leesett.

Igaz, olyan értelemben volt szeretői viszony, hogy egy nem felvállalt szexkapcsolatról volt szó, egyikünknek se volt senkije.

2023. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Amikor megkérdeztem a feleségét hogy áll a válóper.

Ugyanis már egy éve azt hajtogatta hogy el fog válni.

Végül is megtörtént, de én már akkor nem voltam az élete része.

2023. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Nekem ilyen nem volt hogy vége lenne.

Egy nőzős pasim mellett volt csak szeretőm, aki ismerősöm is amugy, nem egy idegen. A pasimmal ment a se veled se nélküledezés, meg párszor szakított, amikbe majd'belehaltam, olyankor is más pasi vigasztalt akivel jártam is mig 3 honapig szakítva voltunk(a szerető ilyenkor félre lett rakva), aztán kibékülés összeveszés, megint próbáltam ismerkedni de a legujabb meg betegesen volt féltékeny, szakítani kellett, és a barátommal megint kibékültünk, de aztán kimentem külföldre is.

Ahhoz a szeretőmhöz ma is bármikor is mehetek mindig nyitva van az ajtaja.

Érdekes módon tovább tart a kaocsolatunk mint minden más pasival. Akkor próbáltam 3 srácot hátha lesz normális kapcsolatom, aztán ahogy tltek az évek jártam ezzel azzal, eljegyzések, (addig a szerető megint félre volt téve), de szoval ahogy telik az élet a szerető a legfixebb, csak nincs kedvem hozzá. De még válás után is mehetnék.


Valójaban addig tart az egész meg úgy amig én akarom. Nála nincs olyan hogy nem. 10 év mulva is hívhatom ha akarom

2023. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy szeretovel nincs vege. 10-15 ev siman.
2023. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Solti Adameknal 10 ev utan, amikor a szereto terhes lett.
2023. júl. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt tapasztalom hogy a szexkapcsik sokkal tartósabbak, egy szexpartner 5 barátot is (járás -szakítás, házasság-válás, évtizedeket is)"túlél". Pláne ha több is van tartva melegen. Tinikori pajtikat is simán elő lehet venni 40 felett is.
2023. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor már nagyon rámtelepedett.
2023. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!