Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek a lelkiismerete megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a lelkiismerete megszólalt az utolsó pillanatban, meggondolta magát, mert szereti a párját, annak hogy alakult a kapcsolata később?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy a kísértés a mai napig megvan.

El lehet ezt nyomni? Vagy csak önámítás az arra hajlamosaknál?


2021. máj. 17. 18:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%
Átvert a másik fél.
2021. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.
2021. máj. 17. 18:07
 3/93 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy párod, akit végül nem csaltál meg?
2021. máj. 17. 18:09
 4/93 anonim ***** válasza:
57%

Nálam volt ilyen. Én vagyok a külső fél. Hát nem tudom milye szólalt meg. Nálunk végül volt szex, de őszintén, szerintem megijedt


Nem tudom nála megvan-e még a kísértés, de érdekes lenne , ha nem, mert enyhén szólva is durván erős kémia volt köztünk

2021. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 A kérdező kommentje:
Írhatok privátban?
2021. máj. 17. 18:23
 6/93 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet elnyomni, csak rövid ideig. Nálunk szerelem lett. F41
2021. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon észnél kell lenni, ha úgy dönt az ember, otthon marad.

Kisértés mindig ott lesz, hiszen igaz, ha megismerted milyen izgalmas egy új emberrel a szerelem, akkor újra és újra keresni fogod a lehetőséget!

2021. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 4, ha nekem gondoltad, írhatsz, de nem enged 3 napja reagálni, szóval nem biztos, hogy tudok most írni.
2021. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érted, hogy párod, akit végül nem csaltál meg?"

Igen. Lett volna többször lehetőségem megcsalni, nála jobban kinéző illetőkkel. Nem tettem meg. Ő viszont megtette.

2021. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
91%

Tudod akinek a lelkiismerete megszólal, ott akkor is vannak gondok otthon, nem is kicsik. Főleg mert ha meg tud szólalni, akkor valószínűleg nem sorozatosan csinál ilyet.


De ha meg egy embernél alakul ki ilyen erős szimpátia, vonzalom, akkor mindig ilyen tiltott gyümölcs lesz a másik.

Meg hát szerintem ha olyan jön aki egyből felnyomja a vérnyomásod, őrá szingliként is felfigyeltél volna. Nos ha otthon már sok minden rossz és jön valaki aki vonzó is, és még kedves is, jól is érzed magad vele, szerintem még rosszabb lesz otthon, mert úgymond rájöttél ezeket veszted, plusz még egy személyt, akit meg is kedveltél

2021. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!