Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet lebuktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lebuktatni a hűtlen férfit? Jó ötlet vagy bevált módszer?a telefonján bonyolítja a dolgait csak inkognitó módban

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
attól függ, milyen jelek alapján gyanakodsz, miket tartasz gyanúsnak, s mikhez férsz hozzá
2023. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Egy férfi nem hűtlen. Szerintem épp te vagy a hűtlen és a buntudatodat próbálod leverni rajta, fordított pszichológiát használva már most őt hozod ki hibásnak, hogy amiért megcsaltad a pasid az ő miatta van....gratulálok!
2023. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, mekkora egy barom 😂 biztos egyedül sír éjszakánként, mert hogy csaja nincs, az tuti 😀
2023. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

1 módszert ismerek ami 100% minden ártásra.

éld az életed ne alkudj meg csak menj a saját utadon, ha tényleg ő a párod akkor ott lesz veled bármerre mész.

2023. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a kocsiba tennék nyomkövetőt.
2023. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
CSinálj egy ál e-mail címet, vagy facebook fiókot. Írj rá,mint ismeretlen,csábító. Ha elmondja egyből,akkor nemnhiszem hogy bűne van. Ha titkolja,de nem ír vissza,akkor lehet neki szeretője. Ha vissza is ír,és belemenne egy randiba,na az már gáz.
2023. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6#Nincs publikus facebookján,de az ötlet jó:)
2023. júl. 14. 13:53
 8/8 anonim válasza:

Hát nekem eddig könnyű dolgom volt. A volt barátom leírta a naplójába, hogy megcsalt és a napló mindig szem előtt volt. Egyszer kinyitottam és beleolvastam. Durva dolgok derültek ki, aztán szakítottam vele.


Facebookról is nagyon sok mindent meg lehet tudni, csak ne az ő facebookját nézegesd, hanem az ismerőseiét. Ha nem látod az ismerődeit, meg tudod nézni, hogy egy egy képét ki lájkolta és az a lista is informatív lehet.


A telefonja gondolom jelszóval védett, de amikor gyanítod, hogy olyan helyen jár, ahol nem kéne, mindenképpen hívd fel párszor. Ha nem veszi fel, az elég gyanús, ha igen, akkor meg minimum kellemetlen helyzetbe hozod a másik nő előtt.


Előbb utóbb minden kiderül... Legalább is nekem ez a tapasztalatom.

jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!