Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy szokták gyűjteni a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoofifi kérdése:

Hogy szokták gyűjteni a pénzt a menyasszonyon kívül, úgy hogy az inkognitó megmaradjon, és nem kéregetős megoldás?

Figyelt kérdés
Tegyek ki egy malacperselyt? Van valakinek esetleg egy jó kreatív ötlete?

2014. márc. 24. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Kitpárt az meg fehetsz malacperselyhez hasonló tároló eszközt, vagy kosarat. De aki készült ezzel és szeretné támogatni az ifjú párt az meg fogja találni a módját, hogy átadja Nektek a pénzt, nem kell ezzel foglalkoznotok. Így az sem fogja kellemetlenül érezni magát, aki nem akar vagy nem tud támogatni anyagilag.


Hány vendéggel számoltatok?

2014. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első sor elcsúszott, íme a javított változat:


Kirakhattok malacperselyhez hasonló tároló eszközt, vagy kosarat. De aki készült ezzel és szeretné támogatni az ifjú párt az meg fogja találni a módját, hogy átadja Nektek a pénzt, nem kell ezzel foglalkoznotok. Így az sem fogja kellemetlenül érezni magát, aki nem akar vagy nem tud támogatni anyagilag.


Hány vendéggel számoltatok?

2014. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Én pl. egy olyan kidíszített, a dekoráci színeivel kifestett / leragasztott dobozt tennék, mint amilyen pl. az áruházakban szokott lenni nyereményjáték idején. Nem is annyira költséges megoldás, venni kell egy nagy dobozt (lehetőleg olyat, ami tetővel jön), azt, ha szükséges még rá vmi díszítés, kidíszíteni (dekupázzsal, színes papírral stb.), és a tetején sniccerrel vágni egy nyílást, amin be lehet csúsztatni egy borítékot (pénzt nyilván, de biztos lesz, aki borítékban viszi). Ha gondoljátok, vmi jópofa feliratos táblát is rakhattok a háttérbe.
2014. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mire jó? Aki akar úgyis pénzt ad, aki meg nem az akkor sem ad, akár megmarad az inkognitója akár nem.
2014. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
4. Én pl. megértem. Sajnos akad olyan, hogyha személyesen adják oda a pénzt, akkor leselkednek a pletykás rokonok, hogy na XY vajon mennyit adott. Így meg nem kell külön szégyenkeznie pl. annak, aki most épp nem tud adni, vagy nincs miből, vagy épp örül, hogy 1-2e Ft-ot össze tudott bányászni.
2014. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó menyasszonyon kívülre gondolt tehát számomra azt jelenti azon túl. Senki nem fog pluszba még a menyasszonytáncon kívül pénzt adni.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk a menyasszonytáncnál dobják be egy borítékba, amit szántak, egybe, nem adnak 2x. Amúgy nem is értem, miért ne maradna meg az inkognitó... nyilván nem 3 10.000-t fog odadobni senki, hanem borítékba teszi. Azon meg senki se lát át...
2014. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felénk pedig szokás menyasszonytánckor és azon kívül is adni.

Menyasszonytánckor ugyanis felénk a legnagyobb max az ezres,azzal "tömik ki".

A többit boritékban, a pár előtt kitett kosárkába teszik.

(hozzáteszem,nekem ez az egész nem tetszik,mi lagzit sem tartottunk,csak a szűk család volt jelen,én kellemetlenül éreztem volna magam,ha pénzt dugdosnak a ruhámba)

2014. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok, nálunk úgy van, hogy sorbaállnak, bedobják a kosárba a borítékot, mennek táncolnak a párral, és ha már mindenki sorrakerült, akkor utoljára az örömszülőkkel táncolnak, és akkor megdobálják az ifjú párt apróval (nekünk 120fős lagzinál 9000ft jött össze, nagyrészt 5ft-osokból így :) )
2014. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezen már én is gondolkodtam és én egy szép színes dobozra gondoltam, aminek a tetejét leragasztjuk úgy, hogy beleférjen a boríték :)
2014. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!