Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeket kérdeznék...Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdeznék...Ha megcsalod a párod az miért van és kivel? Pl.kalandvágy , otthon nem kapsz meg mindent,... stb. Mennyit gondolkozol azelőtt mielőtt belemész? Van -e utána lelkiismeret furdalásod?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem csalom meg, mert szeretem, ha meg nem szeretném, akkor szakitanek vele nem lennék hűtlen.
2023. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Én azért csaltam meg, mert az önbizalmamnak nagyon jót tett, hogy egy másik férfi érdeklődik irántam, és vonzónak tart. Akkoriban nem is vettem észre tudatosan, hogy milyen elnyomó kapcsolatban vagyok, az akkori párom a földig rombolta az önbizalmamat, és ez szinte fel sem tűnt, amíg jött valaki más, aki rámutatott arra, hogy én is értékes vagyok. Ma már tudom, hogy az a kapcsolat milyen mérgező volt, és azt is tudom, hogy a megcsalás csak egy menekülő/kapaszkodó volt, egyszeri alkalom volt, de felnyitotta a szemem, és ki is léptem a kapcsolatomból ennek hatására. Így nem volt lelkifurdalásom, sokkal jobb lett az életem, persze nem a megcsalástól, hanem a hatásától, új életet kezdtem. Persze valószínűleg ez a ritkább ok a megcsalásra :)
2023. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Öregecskézett. Nem beindított, hanem lelohasztott.
2023. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk csak érzelmi megcsalás volt egyszerűen szerettem vele beszélni figyelt rám és időt szentelt, bátorított és nem azzal jött hogy ugyan úgyse fogod megtenni, vagy úgyse fog sikerülni…
2023. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Unalmas volt és monoton a kapcsolat. De mivel sosem szerettem egyedül lenni mindig a végsőkig húztam az időt és inkább megcsaltam a párom. 2 kapcsolatomban is. Soha nem bántam meg..

Az egyik srácot régről ismertem már akivel végül össze jártam, a másikat buliban ismertem meg.

2023. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén, nekem az az érzés hiányzott már nagyon amint a kapcsolat eleje fele érez az ember, mikor annyira kívánja a másikat, hogy a nézésébe is beleremeg.

Ez akármennyire is szeretem a párom, 10 év után nyilvánvalóan nincs meg és soha nem is lesz akárhogy is dobjuk fel a szexuális életünket.

2023. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is a kezdeti izgalom hiányzik. És hogy mennyit gondolkodok előtte? Túl sokat ahhoz, hogy megtegyem...
2023. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem igazan gondolkoztam rajta soha. Volt mar mindenfele kapcsolatomban mindenfele megcsalas. Hol erzelmi, hol flort, hol csok, hol szex, hol pedig at is ugrottam a masik kapcsolatba. Nem torodtem ugy semmivel csak magammal.

Nekem ez olyan, hogy jol erzem magam pl egy buliban siman flortolok vagy ismerkedem. De alapvetoen nem erdekel mas ferfi, nem beszelek masokkal soha, nem nezegetem oket meg semmi. De ha bulizok akkor durvan elengedem magam.

2023. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hölgyek.Két erdekes parhuzamos valasz ami jott.

Az egyik hogy várjuk akár hölgykent akár ferfikent hogy evek utan is olyan legyen mint az elején.Ugy tűnik nem lesz.Merthogy nem arra vagyunk programozva hogy 20-30-40 evig csak egyvalakivel szeretkezzunk.Es ez nem nő es ferfi kerdes.Csak a nők ezt nem merik felvállalni a ferfiak is csak baratok elott beszelnek rola titokban.

Mi lenne ha ezt nem tekintenenk szornyu dolognak

A szex az elet egyik csodalatos ajandeka.Mindenkinek elnie kellene vele😋akivel akar.

Mi a véleményetek?

A másik:Vannak budosbunko tahok akik attol erzik magukat valakinek ,hogy jobb esetben verbalisan rossz esetben pedig tettekkel nyomjak el az általuk allitolag szeretett nőt

Rengeteg ilyen van sajnos.

Lanyok ne tűrjétek, hagyjatok ott ezeket a görényeket.

Na ezeket kéne kiakasztani a vármegye😂 tablakra es loszarral megdobálni.

2023. júl. 17. 22:20
 10/13 anonim válasza:
46%

Megromlott a házasságom. A férjem teljesen elhanyagolt. A "haverja" sokat járt hozzánk és látta hogy nem oké valami. Néha rá rá kérdezett nálam hogy mi történt én pedig elmeséltem. Feltűnt hogy érdekli őt amit mondok. Figyel rám, kedves velem. Félt engem a fájdalomtól. Így elkezdtem vele sűrűn beszélgetni. 2 évig beszélgettünk. Jól elvoltunk. Majd jött egy buli, ahol ittasak voltunk és elég közel kerültünk egymáshoz. Itt még semmi nem történt köztünk. De volt egy tűz. Ezután kezdett el írogatni kicsit másképp, nyíltabban. Egyre jobban. A végén bevallotta hogy nagyon bejövök neki, sokat dícsért. A férjem még mindig sokszor "bántott". Sokat sírtam és a haverja pedig mindig vígasztalt. Így elkezdtünk találkozgatni.. Nagy dolog egyébként sosem történt inkább csak fogdosás illetve petting. Itt rájöttem hogy nekem ez nem kell és hogy a férjem mennyivel jobb tőle mindenbe. Közöltem vele hogy megpróbáljuk helyre rázni a házasságunkat. Azóta sikerült. Boldogabbak vagyunk mint valaha. Bűntudatom minimálisan van, de viszont azt érzem hogy ez kellett ahhoz hogy felnyíljon a szemem. A szexuális életünket is nagyon feldobta.

A férjemnek végül elmondtam a történteket csak a személyt nem hogy ki volt az. Nem akarta végig hallgatni. Nem vesz róla tudomást mert nem történt semmi komoly nekünk pedig csak segített.

2023. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!