Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsalt.Jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt.Jelenleg minden gondolat pörög a fejemben, megbocsájtani vagy sem?Fő félelmem, hogy ha csak hozzáérek vagy ránézek az fog eszembejutni,hogy más mit csinált vele. Szeretjük egymást,de nemtudom elképzelni azt sem,hogy puszit adok neki.

Figyelt kérdés
El lehet ezt valaha felejteni? Mennyi időbe telt? Személyes tapasztalatokat várnék és nem oktatást olyantól aki még nem élt át ilyet. /férfi/
2023. júl. 23. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én soha többé nem tudnék már úgy nézni rá mint régen.
2023. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Meg kell bocsátani. De ezt nem úgy értem, hogy megy minden, ahogy eddig. Szakítani kell, azonnal, és soha vissza nem fogadni. A megbocsátást úgy értem, hogy ne fortyogj ezen halálodig.
2023. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod soha elfelejteni, hogy megcsalt.

A megbocsájtás azt jelenti, hogy ennek ellenére folytatod a kapcsolatot, és túl tudsz ezen lépni. Te erre egyértelműen nem vagy képes.

A szakítás kevesebb fájdalommal járna, szerintem.

(Megcsalt, szakítottam, jó döntés volt. Tapasztalat.)

2023. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A megbocsátás nem azt jelenti, hogy folytatod a kapcsolatot!!!


A megbocsátás az, hogy nem haragszol örökké.

2023. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Aki megcsalt, az nem szeret, és pont. Aki szeret, az nem tud így meglázni. Ha a személyes tapasztalatom érdekel, akkor nem, ezt nem lehet elfelejteni. Egyszer én is megpróbáltam, mert első nagy szerelmem volt, de igazából csak magamat tettem tönkre, soha többé nem működött semmi. A szextől kb megundorodtam, csak az járt a fejemben, hogy na mással is csinálta. És mivel megpróbáltam megbocsátani, csak olajat tettem a tűzre, felháborodott, és még tovább csalt. Aki egyszer megteszi, az meg fogja többször is.
2023. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltak, megbocsátottam! Ezzel zöld utat adtam neki az újabb megcsalásra, hisz elnéztem neki, ő ebből arra a következtetésre jutott, velem bármit megtehet. !

Elhagytam !

Tanácsot nem adok, neked kell eldönteni mit lépsz.


Ui:szeretjük egymást ,de .

Te szereted igen.! Ő szerete-e ? :)

2023. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megteszi meg fogja újra, tapasztalat sajnos. Nem szabad megbocsátani és vele maradni, csak ha nagyon utálod magad és emiatt akarsz szenvedni.
2023. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer megcsaltam. Megbocsátott, soha többé nem tettem ilyet és nem is fogok. Ilyen is van.
2023. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tandris45 ***** válasza:

Én megbocsátottanm

Most párterápiára járunk.

2023. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszeri megcsalást meg lehet bocsájtani, de a folyamatost nem... Az egyszeri megcsalás se mindegy mikor következik be, A kapcsolat elején azt nem szabad elnézni, de ha már sok éve együtt éltek és ellaposodott a szexuális életetek az már más történet...
2023. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!