Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalta, miért viseli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalta, miért viseli meg annyira a szakítás?

Figyelt kérdés
Miért készül ki egy olyan férfi a szakítástól, aki megcsalta a barátnőjét és ezért dobták, mert kiderült? Teljesen olyan, mintha szerelmes lett volna a lányba, de akkor mégis miért nem bírt magával és miért csalta meg? Mi játszódik le egy ilyen férfiben? Most már komolyan nem értem őket, valaki magyarázza el nekem, szeretném megérteni…
2023. aug. 13. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden ferfi mas es mas nem lehet altalanossagban megallapitani senkit.


Nyilvan lehez ez olyan h csak az ujdonsag kellett es nem tudott ellen allni. De ezer mas megfejtes van, az is lehet h csak a biztonsag elveszteset sajnalja, vagy megjatsza magat, h vissza fogadjak.


Sok minden lehet.

2023. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Pedig nagyon egyszerű.

Ő azért lép félre, mert két, három, sok punci jobb, mint egy. Nem lecserélni akarja, hanem még egy nőt.

Nem azért sír, mert a nőt szereti, hanem mert saját magát sajnálja, amiért bukott egy puncit. Szeretni is csak magát tudja.

2023. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Bűntudat. Vissza sírja a kényelmes életét az ex mellett.

Nem szerelmes, ha az lett volna, akkor nem csalta volna meg. Nem számít, hogy az exe biztosan nem volt angyalka, ő akkor se lépett félre. A problémákat nem megoldották, hanem a megcsaló inkább hűtlen volt, még arra se volt képes, hogy szakítson és aztán mással szexeljen, vagyis mégcsak nem is tisztelte, szerette mint embert a volt párját.

(A hűség döntés kérdése, úgyhogy csak hagyj szenvedjen jó sokáig és őt is csalják meg a jövőben. Megérdemli.)

2023. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Sokaknál a szerelem és a hűtlenség egyszerűen nem függ össze. Tényleg olyan félredugni, mint néha máshol enni. Tény hogy ez a legnagyobb, legigazibb szerelemre nem igaz, de olyan jó, ha egy van az életben.
2023. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sokak abba szerelmesek aki dobja akinek nem kell,abba meg nem, aki mellette van. Az ugy èrteketlen addig amig vele van.
2023. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

De most komolyan... Mondjuk egy céges bulin félrészegen megdug egy nőt. Oké, értem, hogy ez sokaknak nem fér bele, értem, hogy árulásnak tekintik, és dühösek. Értem és megértem őket.


De ettől még ne vitassuk el, hogy a megcsaló félnek fájhat, hogy véget ér egy 1-5-10 vagy akárhány éves kapcsolata. Neki is fájhat, hogy elveszíti a párját, akivel addig együtt ettek, ittak, aludtak, nevettek, szexeltek. Akivel bizonyára ezer közös emlékük és tervük volt, akivel egymás életének a részét képezték.


Persze, nem kellett volna megdugni akkor azt a kolléganőt, de nehogymár ott tartsunk, hogy még csak szomorú sem lehet. Dobják ki, oké, de hadd gyászolja el ő is a kapcsolatot.

2023. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6# nem részegen lépett félre és nem is egyszeri alkalom volt.
2023. aug. 13. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Oké, és?

Meg szeretnéd tiltani neki, hogy szomorú legyen? Nem értem ezeket a kérdéseket. Jól tették, hogy kidobták, de mit akarnak még? Szakítottak, ennyi.

2023. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Felreszeg még tud gondolkodni és nem kéne annyit se inni, az alkohol nem enyhítő körülmény, mert ahelyett, hogy piált a cégi buliba, inkább a párjával kellett volna lennie, vagy mint írtam nem inni annyit.

Ha


Cégi buliban történt, úgyhogy akkor a kolleginával csalta meg fizikailag, akivel már érzelmi téren (rég) csalta, ahelyett, hogy felmondott volna/kerülte volna a másikat/a párjával törődött volna!

Volt ideje helyre kalapálni a kapcsolatot és arra is, hogy véget vessen neki.

De ő egyiket se tette, inkább megcsalta!

A kapcsolat ideje alatt, ha szerette legalább egy kicsit, akkor bánkódott, nem most "gyászol" egyáltalán, hamarább azért picsog, hogy a két szék közül a padlón kötött ki, vagy azért, hogy az ex mellett jobb helye volt, de nem az emlékek miatt, hanem mert nem szolgálja ki és ilyesmik.

Önző, csakis magára gondol(t)!

2023. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Ajj, nagyon nem megy a szövegértelmezés, úgy látom. Senki sem mentegette a megcsaló felet. Csak annyit bátorkodtam állítani, hogy ő is elveszít valamit a kapcsolat végével. Ha úgy tetszik, még többet is, hiszen ő egy hűséges partnert veszít el. Nem értem, miért fáj egyeseknek, hogy a kérdésben szereplő pasi szomorú. Ennyi rosszindulattal inkább örülnötök kéne neki, nem?
2023. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!