Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem választ engem minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem választ engem minek vállalt fel?

Figyelt kérdés
Felvállalt szerető vagyok, mindenki tud rólam csak a feleség nem. Van még szeretet a feleség felé, nem hagyná el miattam ezt ő mondta. Csak akkor miért vállalt fel a csalad baratok előtt? Nekem ez olyan fura. Ugye nem ez szokott lenni a menetrend a hagyományos viszonyoknál.

2023. aug. 19. 14:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem tud rolam a feleseg ez 100%
2023. aug. 19. 19:57
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj,Babám,természetesen tud rólad,még ha te ezt másképpen hiszed is...Csak nyilván neki presztízs-kérdés,hogy együtt maradjanak,plusz drága az albérlet,elmondom neked.

Annak a nőnek fontosabb,hogy együtt szálljanak ki a kocsiból és együtt fizessék a rezsit,mint a te érzéseid,amivel a pasas is ugyanígy van.

Bemutathat ő az ország összes vármegyéjében,mint Királylányt,valójában te vagy a bohóc.

Ami nem bántás,ugyanis páran estünk hasonló csapdákba.A szavak csak szavak.

2023. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként meg örülj,nem neked kell suvickolnod utána a klotyót,mosnod a gatyáit,marakodnod vele,mint az ingyencirkuszban és egyebek...
2023. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Van erre neked szükséged?

Tudsz találni szingli pasit aki megbecsülne téged.

Szerintem dobd ki azt kész.

2023. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy tud rólad, csak úgy csinál mintha nem.
2023. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy kerültetek olyan helyzetbe, hogy bemutasson rokonoknak, barátoknak??
2023. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Ismerős szitu
2023. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 NTBS ***** válasza:
74%
Hidd el a feleség tud rólad, csak eljátssza, hogy nem. Valószínűleg könnyebb így neki. Gondolj bele, te kielégíted a pasi szükségleteinek egy részét, neki azzal már nem kell foglalkozni.
2023. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!