Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért választ sok bohozat, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ sok bohozat, es kabare, vidam vicces jelenet témájául, egy olyan fajdalmas, es szomoru dolgot, mint a megcsalás?

Figyelt kérdés

Ezen csak az tud rohogni(vagy még az se) aki nem élte át,vagy csekéj beleerzo képességgel rendelkezik.

Sok értelmes válaszra nem számitok,mert sajnos ismerem a Gyk.válaszoloinak ösdzetételét,de hátha érkezik pár értrlmes hozzászolás is...


2019. jún. 25. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Pont azért, mert sokan megtették, átélték, ismerős a jelenet, csak meg kell tanulni röhögni saját magunkon.

Rengeteg vicc tárgya ezen kívül a rossz házasság, a rossz anyós, a buta szép nő, a kanos férfi, a szex úgy általában (főleg a rossz szex), balesetek, az emberi butaság, stb.

Ami arról szól, hogy mindenki szeret mindenkit, okos és szép, meg hűséges is, az a mese.

2019. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha a halállal is elviccelnek, amikor a bohózat arról szól, hogy hova rejtsék a hullát. Valamilyen szinten a humor lényege, hogy az emberek számára félelmetes témákat viccessé tegye és így segítse a félelem (fájdalom) oldását. Ha láttad a Harry Potter 3. részét akkor tudod hogy a mumust is így kell elűzni: képzeld el amitől félsz majd képzeld el nevetségesnek.


A megcsalásnál az a baj, hogy nem csak szomorú dolog, hanem ott az ego is sérül rendesen, és az ego egy olyan része a személyiségünknek, ami nem "érti" a humort.

2019. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán mert hogy tanulni kellene belőle, hogy nem mindig a legjobb "megoldás" ez.
2019. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a normális válaszokat.

Nem láttam a Harry Potter 3. részet,Talán az elsot,mikor még kisebb volt a lányom,jó régen...


Sajnos ,en nem tudok nevetni ezeken a jeleneteken,még akkor se igazán,mikor még nem éltem át....

Utana meg pláne...

Volt ugy,hogy felálltam,és kijottem,mikor pl. az Irigy Honaljmirigy is parodizálta a felszarvazottat,a rajtakapott házastarsat stb.

2019. jún. 25. 07:53
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

A paródia lényege, hogy komoly dolgokat tegyen viccessé. Házasság, megcsalás, politika, bűntény stb. Ezba lényege. Attól, hogy Te ezen nem tudsz nevetni az szerintem a Te sík látóköröd bizonyítja nem pedig, hogy más emberek bunkók. Az élet ilyen, sok komoly fájdalmas dolgot hoz de meg kell tanulni ezeken túllépni, felülmúlni őket, nem hagyni megtörni magadat, nem besavanyodni mert Téged ért ilyen fájdalmas dolog. Sokakat ért már mégis tudnak rajta nevetni.

Semmi baj ezzel. Csak Te nem birod elfogadni, leküzdeni.

2019. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a legjobb fajta ember az mindenen tud nevetni. A nevetés is egyfajta feldolgozási módja a történteknek. Meg annak jele, hogy nem kell túl komolyan venni az életet, különben becsavarodsz.
2019. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. ös, nem azt írtam, hogy bunkók azok az emberek...

Most látom , pár hibát ejtettem ,telóról pötyögtem.

*Csekély

*összetételét


Biztos bennem van a hiba,hogy ezeken én nem igazán tudok nevetni,de ha megkérdezném azt a sok nőt, férfit, aki itt sírja ki a bánatát, és kér tanácsot mert megcsalták,hogy tud e rajta nevetni...mit mondana..


Egyébként van humorom..:) De mások vagyunk...pl.én nevetek,és szórakozom, Mr Beanen,férjemet idegesíti, én Monk a flúgos nyomozót is imádom, férjem nem...


A halállal való viccelődés, hát ,igen...de az már más téma..

2019. jún. 25. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindennek több oldala van. Meglátni a humort, visszásságot a rosszban, nem azt jelenti, hogy nincs empátiád. Sőt!

Amúgy van olyan is, hogy tragikomédia.

2019. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: "ha megkérdezném azt a sok nőt, férfit, aki itt sírja ki a bánatát, és kér tanácsot mert megcsalták,hogy tud e rajta nevetni...mit mondana"


Amig friss a seb, nem tud rajta nevetni. De lehet, hogy evekkel kesobb mar joizuen. Vagy kicsit kesernyesen.

Egyetertek azzal, hogy ez is egy feldolgozasi modja a fajdalomnak.


En pl. halallal, halottal nem szeretek viccelodni. Legfoljebb a sajatommal. Ez biztos neveltetes kerdese is, mert apukam gyerekkorunkban nagyon rossz neven vette, ha ilyesmivel viccelodtunk.


Viszont - hazassagban elve - kesernyesen, de jol tudok nevetni olyan poenokon, hogy:

"Nosulj meg oregem, neked se legyen jobb, mint nekunk!"

"A hazassagban elok magasabb eletkort elnek meg? - Nem, csak hosszabbnak erzik."

"Mi a bigamia buntetese? - Ket anyos."

Es meg lehetne sorolni....

2019. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!