Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít nektek megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nektek megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Mi számotokra a megcsalás legalsó szintje?

(Pl mas lanyokkal/fiukkal beszelgetes stb)


2023. aug. 22. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Beszélgetés nyilván nem. Szexchat, csók, szex bármilyen formája már megcsalás. De akkor még ott van az is, hogy "érzelmileg" máshoz közelebb kerül, mint hozzád. Sajnos sok féle fajta módja van.
2023. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
A beszélgetés egy formája már nekem az, ha pl intim dolgokról beszélnek, fizikailag pedig már egy csók is az.
2023. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Házasodni nem akartok, mert ott már szövetségre kell lépni! Attól féltek mint a tűzről. A tingli-tangli együtt járásnál meg megcsalást emlegettek, ahol tulajdonképpen nincs is köztetek semmi. Ha meg nagyon leegyszerűsítem, nem a másiktól kell félni, hanem önmagatok döntésétől, ugyanis a párod és a kapcsolatod pontosan téged jellemez. Lehet ezen besértődni, csak ez mindig is így volt, van és lesz.
2023. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

A mögötte lévő szándék számít, fizikailag már egy ölelés is lehet megcsalás, ha nem olyan a töltete, mint illene. A csók és az összekulcsolva fogott kéz az, ami számomra mindenképp megcsalás, azt már semmilyen szándékkal nem lehet kimagyarázni.

Érzelmileg pedig valóban lehet egy beszélgetés is olyan, ami nem fér bele.

2023. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Flört.
2023. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Csok,szex,oralozas.
2023. aug. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Flört vagy amikor mással izzik köztük a levegő en meg a mellékes zavaro tényező vagyok csak. Vagy pont aki az egészet izgalmassá teszi nekik akarata ellenère.
2023. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az intimebb beszélgetés sem fér már bele. Ha ennyire izgatja a másik nő, akkor menjen hozzá, legyen vele.

Érzelmi kötődés is.


Én pl szakítottam meg egy 7éves kapcsolatot azért, mert az exe felbukkant és elkezdtek nosztalgiázni, milyen jó volt együtt. Megkértem tiltsa le azt a nőt. Nem tette. Folytatták tovább a beszélgetést. Szakítottam.

2023. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Wooooow, a flört jól le van pontozva. Ennyire normális másokkal mosolyogni, szemezgetni kapcsolatban? Oké.
2023. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Én felpontoztam a flörtöt, mert megcsalás, vagy az előszobája.
2023. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!