Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt bunkóság/gyerekes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt bunkóság/gyerekes dolog elmesélni másoknak?

Figyelt kérdés

Az exem egy-egy gyenge pillanatában rám írt/flörtölni próbált/“bepróbálkozott” nálam, de neki már kapcsolata van. Még mindig érzéseim vannak iránta, (ezt ő is tudta), úgy érzem életem szerelme, és szenvedek emiatt, és nagyon jól esik erről beszélni másoknak, mert sokszor látom őket azóta is az új párjával, és ha magamban tartom, úgy érzem belebetegszem.

Tegnap este egy kicsit ittam, és csak úgy elsírtam magam 2 távoli barátnőnek (közös ismerős), akik elég jóban vannak az exem új párjával is, tehát van esély rá, hogy visszajut a csajhoz az infó. Egyrészt bűntudatom van, mert beszéltem az exemmel már és bocsánatot kért, hogy “nyomult rám” és mondta, hogy nagy hiba volt, mert nem szeretne tőlem már semmit. Másrészt annyira kikészít ez a helyzet, hogy úgy érzem, jogom van beszélni erről másoknak, ha az segít nekem, és talán egy kis kétségbeesett “bosszú” is van bennem, hogy nehogy már azt mutassák, hog smilyen tökéletes minden, és boldogan éljenek, velem meg csak játszott és most “tapsolnom” kell nekik a csodálatos kapcsolatukhoz. Ti mit gondoltok, hibáztam, hogy beszéltem erről ennek a 2 embernek?



2023. aug. 30. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondolom, hogy hiba lenne beszélni. Az a hiba, hogy volt benned bosszúvágy, vagyis nem tartom kizártnak, hogy pont azért beszéltél ennek a két csajnak erről, hogy visszajusson az exed új párjához az infó. Ezt aljas húzásnak tartom.
2023. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkó, kicsinyes és gyerekes dolog. Viszont teljesen érthető, hiszen exed visszaélt a gyengéd érzelmeiddel. Ha nem akar kínos helyzetbe kerülni, akkor ne csináljon ilyesmit legközelebb. Te meg tanuld meg ebből, hogy ha legközelebb hasonló helyzetbe kerülsz, inkább tiltsd le az illetőt az első pillanatban, mikor így kezd el viselkedni, mert csak fejfájásod lesz belőle, ráadásul olyasmit teszel, ami abszolút nem méltóságteljes, és évek múlva csak kínosan érzed magad, hogy ilyesmit tettél egy ilyen alakért.
2023. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem hibáztál.

A pasitól nagyon szemét dolog hogy írogat neked. Játszik veled. Ezzel is megalázva az új párját.

A eleve a csajnak mondtad volna ezt el, nemhiszem hogy hitt volna neked. Csak sz*rkeverőnek titulált volna. De így,hogy barátnők.ek siortad el a bánatod, az más.

Az a pasi nem szeret senkit, csak élvezi hogy kell a nőknek.

2023. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, nő vagy?
2023. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2essel jobb lenne tiltani,ezzel csak magadnak ártasz és sokkal lassabban leszel túl rajta, ha egyébként is megmodnta nem akar tőled semmit!
2023. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A srác elhagyott, nem lát benned nagy értéket - ezt a tett mutatja ki. Ezt a tettet neked fel kell dolgozni, és azt a hitet lerombolni, hogy ez a srác életed szerelme. Ehhez legtöbbször idő kell, na meg az, hogy zárd ki az életedből minden szemszögből. Ne írj és ne válaszolj neki, lépj tovább.
2023. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!