Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most komolyan, rosszul éreznét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, rosszul éreznétek magatokat ha ti lennétek a szerető szerepben?

Figyelt kérdés

Folyton ezt hallgatom hogy szétszakítok egy házasságot mert nem tudom tartani magam, igyekeztem de rájöttem hogy nem az én döntésem egy házasságot vásárra vinni!


Ti rosszul éreznétek magatokat?


2023. szept. 12. 21:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
A sajátodat, vagya szeretődet?
2023. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is a megcsaló fél hibája. A tiéd csak akkor ha valóban szándékosan szétakarod őket szakítani.

Lehet lepontozni.

2023. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Igen. A szerető is bűnös, akkor is, hogyha a megcsaló fél nagyobb bűnt követ el.

Nem te teszed tönkre a hazasságot, de részt veszel benne, ami erkölcsileg nincs renben, mert ezzel azt mondod, hogy a megcsalás egy jó dolog, hiszen támogatod.

2023. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Szóval a felelősséget teljes mértékben a másikra hárítod. Nem kicsit vagy gáz..🙄🤣
2023. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Kíváncsi lennék, akkor is rendben levőnek találnád-e, ha te lennél a másik oldalon. Azért a saját felelősségedet ne maszatold el. Csak házas pasi volt a piacon? Az én gyomrom ezt tuti nem venné be.
2023. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Te is bűnös vagy mivel közrejátszol az egészben, hogy megcsalja a párját/házastársát...
2023. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Én tartottam magam évekig! Egyszer komolyabbra vette és nem engedte hogy ellökjem

Egyszeri alkalom volt..

2023. szept. 12. 21:41
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Az első sorban a megcsaló fél a hibás, hiszen ő ígért hűséget, és ő rúgta ezt fel.


Neked meg fene a gusztusodat, ha ennek tudatában még kell és nincs benned annyi empátia, hogy ne tartsd ezt undorító viselkedésnek. Nekem biztos nem kéne, nem tudnám komolyan venni vagy bízni benne.



De zsák a foltját, megérdemlitek egymást.


Nem az én majmom, nem az én cirkuszom. Jó szórakozást hozzá, ha neked ez a vihar a biliben az, ami kell.

2023. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy évekig cicáztatok.Értem,szóval te tudod milyen rohadék évek óta,hogy a feleségét megcsalná és hirtelen most jöttél rá,hogy valójában lehetnél a szeretője is.Gratulálok,te sem vagy különb tőle,gonoszak vagytok.
2023. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

nem lennék szerető szerepben....


Azt kellene megfejtened, hogy miért nem értékeled magadat egy normális kapcsolatra elégnek.

2023. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!