Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, nők, akik megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik megcsaltátok a párotokat még akkor, amikor otthon laktatok a szülőkkel, milyen kifogást tudtatok találni számukra a "kimaradásotokra"?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam és egyben jóbarátom esete jutott eszembe. A barátnője 21 éves otthon lakik a szülőkkel, a férfi 28 éves és már saját lakása van, de még nem költöztek össze, mert még csak 1 éve vannak együtt, de a megcsalás után feltehetően nem is fognak, mert a lány megcsalta.

Nem szeretném részletezni, nem is maga a megcsalás a fontos részlet most itt, hanem az, hogy a lány milyen kibúvót találhatott arra a szüleinek, hogy nem lesz otthon egész éjszaka.

Azt ugye nem mondhatta a szüleinek, hogy a párjánál lesz, mert a férfi sűrű vendég náluk, hetente 2-3-szor is náluk tartózkodik és akarva akaratlanul is bármikor kiderülhet, hogy nem mondott igazat.

Azt sem mondhatta, hogy a barátnőivel van, mert igazából a lánynak csak egy szűk baráti köre van, akiket szintén jól ismernek a szülők.

Azt sem mondhatta, hogy szórakozni ment valahová, hiszen másnap délután keveredett haza, tehát elvileg aludnia kellett ugyebár valahol.

Megcsalást megvalósító lányok, nők, veletek történt már hasonló, hogy még otthon laktatok a szülőkkel és a szeretőtöknél töltöttétek az éjszakát? Mit tudtatok mondani, hol vagytok, hol lesztek éjszakára?

(Kérlek titeket, ha ócsárolni szeretnétek a kérdést, ne tegyétek. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mit tudtatok kitalálni a félrelépés éjszakájára olyan esetben, amikor aggódtak értetek a szüleitek, hogy hol tartózkodtok.)



2023. szept. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak éjszaka lehet dugni... 🤷‍♀️
2023. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy hol, kivel, csak a meret legyen jo!!
2023. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem aludtam ott sose, délutáni, esti, késő esti találkák voltak max. Mindig valami barátnőt mondtam, akik simán falaztak volna bármikor mert be is avattam őket nyilván. Tehát ez az opció nem tudom miért van kizárva az általad leírt szituációban. Amúgymeg egy 21 éves csajba bíznak már annyira a szülei szerintem hogy nem kérik minden lépését számon. Elmondtam kivel leszek vagy hova megyek és kész :D mivel mindig elérhető vagyok nem kell túlságosan aggódni értem, sose volt gond. 21/L
2023. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!