Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondja szereti a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szereti a feleségét,de közben beszólogat,flörtölget. Miért? Akkor ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám,állandóan "udvarol". Néha mikor poénkodunk,elég kemény beszólásokat tol,mind szexuális utalással.Van amikor nincs hülyéskedés és úgy is utalgat rá,hogy "mikor leszünk végre kettesben?" "sietsz haza? nem túlórázunk egy kicsit?"meg ilyenek. Viszont amikor komolyra fordul a beszélgetés, mindig hangsúlyozza, hogy mennyire szereti a feleségét. Egyszer azt is mondta,hogy sose csalná meg. Most akkor ez mind mit jelent? Akar tőlem valamit?
2023. szept. 13. 09:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lehet az van, amit a 9.írt. h dugna, de szól, hogy ne számits többre, mert nem hagyja el az asszonyt. De miért nem kérdezed meg tőle? Láthatóan izgatja a fantáziádat, pedig jónagy görény. És számíthatsz rá, hogy ha te visszauztasitod, száll a következő virágra, majd nézheted. Szegény felesége...
2023. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem én mellékvágány sem szeretnék lenne és váltás meg pláne nem. Csak kíváncsi voltam külső véleményekre,hogy egyáltalan van-e jelentőssége.

Ha másik virágra akar szállni,hát szálljon. Én nem leszek senki szeretője!

Mostanában az a taktikám,higy ignorálom az ilyen megjegyzéseit,de még nem hagyta abba. Mas kolléganőkkel nem csinálja,csak velem. És ezt már szóva is tette az egyik,hogy feltünően csak velem próbál flörtölgetni.

2023. szept. 13. 10:38
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó csak. Ennyit jelent.
2023. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Sexelne veled ha adnal ra eselyt ez 💯 millió %

De csak ennyi , de ne aruld el mert kell neki hogy othon jó férj legyen , kell a villogas hogy ki ö.

Ö "nem akárki" es ehez tartaa magát .

De inkább gyökér

2023. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
De miert nem huzod meg jobban a hataraidat? Eloszor is a felesegenek mondogasson ilyeneket. Utana meg ott a hr osztaly, ha nem tudna magat disztingvalni a bajgunar.
2023. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Se nem intelligens,se nem normális,egyszerűen csak büdös bunkó paraszt,függetlenül a diplomái számától...

Nálam a vicc vagy a randira hívás teljesen más kategória.

Nem mindegy,hogy valaki elhív kettesben valahova vagy a szexszel poénkodik meg pofátlanul alpári módon nyomul.

2023. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez úgy van, ahogy mondja. Szereti a feleségét. De nem akarja csesztetni, gondolom gyerek meg minden. Ezért rajtad éli ki azokat a dolgait, hogy valakit meghódítani. Keresi az izgalmat. Közben veled sem akar kicseszni, ezért mondja el neked, hogy szereti, magyar hangon: nem fogja érted elhagyni, ha belemész a játékába.
2023. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk pont ma valtak meg egy ilyen "vicces" kollegatol. Talan tanul belole, hogy hogyan kene viselkednie egy munkahelyen, ha mar az anyja nem tanitotta meg neki.
2023. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor leírom férfiként: csak egy körre vinne el... Ha tetszik neked az ürge, és nem zavar, hogy sosem lehetsz első (az ugyanis a felesége, azért beszél róla, hogy neked egyértelmű legyen, csak ARRA kellesz) akkor menj el vele. Ha meg "eszedbe sem jutna" (kétlem, akkor meg sem születik a kérdésed) koptasd le. Szerintem neked is tetszik ez a szituáció, mivel neked csapja a szelet, a te egódnak is jólesik, ha semmi sem történik, te akkor is azt szűröd le az egészből: "klassz nő vagyok, udvarolnak nekem a szelet a f@szik".


49F

2023. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%
Szórakozik veled
2023. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!