Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondja szereti a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szereti a feleségét,de közben beszólogat,flörtölget. Miért? Akkor ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám,állandóan "udvarol". Néha mikor poénkodunk,elég kemény beszólásokat tol,mind szexuális utalással.Van amikor nincs hülyéskedés és úgy is utalgat rá,hogy "mikor leszünk végre kettesben?" "sietsz haza? nem túlórázunk egy kicsit?"meg ilyenek. Viszont amikor komolyra fordul a beszélgetés, mindig hangsúlyozza, hogy mennyire szereti a feleségét. Egyszer azt is mondta,hogy sose csalná meg. Most akkor ez mind mit jelent? Akar tőlem valamit?
2023. szept. 13. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Húzza az agyad.
2023. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ugye nem fodrász a pali? 😂😂
2023. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2. Ez miért fontos?:D
2023. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet ismerem 😂
2023. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én viszolygok az ilyen emberektől. Súlytalanok és még csak nem is humorosak.


Legalább mondja már meg egyenesen, hogy mit akar, és akkor már tegyen is úgy!

2023. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan az ürge. Szóra se méltatnám.
2023. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Csak szórakozik, viccelődik, nem akar semmit
2023. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez semmi, csak a helyi Móka Mikinek képzeli magát, szájkarate. Nehogy többet gondolj mögé. Annyi, hogyha viszonoznád szóban a flörtöt, azzal az egóját simogatnád, de ennyi. Én juszt se szoktam. Minden munkahelyen van egy ilyen gyökér, bár van, amelyik ezt leszámítva okés arc tud lenni.
2023. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az játszik így aki kötődik a feleségéhez, fel nem adná soha, jár tilosban!

Nem iszok vizet ha nem akarok vizet inni.

Nem ringasd magad váltásba, affér lehetsz. Ha izgat egyezz bele ha nem akkor offold határozottan.

Egy pohár viz az arcába nem túl asszertív de gondolatébresztő a jövőre vonatkozóan!

2023. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem fodrász😆

Igen alapvetően jó arc. És amúgy nem is csúnya,nem értem miért van szüksége,hogy az egoját simagassam. Barátként kedvelem,de egyszer már megemlítettem neki,hogy nekem kellemetlen az effajta viselkedése mert tudom,hogy van felesége. Akkor meg azt mondta,hogy engem ez miért zavar,hisz a felesége nincs itt és nem tudja meg,hogy velem "mit csinál". Egyik szavával a másikat üti. Olyan mintha várná tőlem a zöld jelzést.

2023. szept. 13. 10:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!