Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy fogadja el egy ferfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadja el egy ferfi, hogy csak szeretonek kell?

Figyelt kérdés
Hogyan alakul ez ki? Egy ferfi ezt hogyan tudja elfogadni? Nektek ezt hogyan sikerult elfogadni vagy hogyan hozatok fel? Azonnal kozolted o csak szereto lehet?
2023. szept. 14. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lennék szívesen ;)


45/F

2023. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mondtak olyat is mikor mondtam van vkim vagy barátom hogy nem zavarja szívesen áll sorba is
2023. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván helyzet fűggő mert épp pont ilyen kapcsolat jöhet nála is szóba !

Szóval én is ilyet keresek !

f

2023. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoval valoszinuleg tetszene egy ilyen felallas?
2023. szept. 14. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
En barmikor bennevagyok. Ha van eppen kapcsolatom, ha nincs.
2023. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nincs elköteleződve érzelmileg, akkor lazán. Potyaszex? Mintha minden héten karácsony lenne...:)
2023. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindketten házasok vagyunk, ráadásul viszonylag kicsi gyerekekkel, így konkrét aktusra csak nagyon ritkán kerülhet sor. Munkatársak vagyunk, az irodában sokat beszélgetünk, viccelődünk és lopott pillantások, tipi-tapik előfordulnak, azonban egyikünk sem akar többet a másiktól, ezt valahogy az elején tisztáztuk.
2023. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!