Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert a szeretot kell utalni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a szeretot kell utalni? Nem o csalt meg, hanem a parod. A szeretonek mi koze ehhez?

Figyelt kérdés
Az en parom is velem csalta meg az exet. Nincs rossz erzes bennem, merr nem mukodott a kapcsoltuk. Erre az ex engem talalt be, ahelyett, hogy elfondolkodna, ha normalisan viselkedik akkor a parja nem keres mas not. De meg ha a nagy sertettsegben utalni is akar valakit akkor miert nem a (ex)parjat? O csalta meg.
2021. jún. 22. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Majd tedd fel ezt a kérdést akkor is, ha téged is megcsalt, mert meg fog.

Egyetértek, nem a harmadikat kell utálni, de te se okoskodj már. Normálisan viselkedett volna?! Mit tudsz te az exről? Amit a pasikád elmesélt. Szerinted téged tisztel azokután, hogy mindkettőtökkel szórakozott párhuzamosan, te mégis bizalmat szavaztál neki? Sok boldogságot.

2021. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
A pszichológiai háttere a a bálványrombolásnak nevezett folyamat. Ha váratlanul éri a megcsalt felet a történet, akkor ott van a fejében a párja, akiben bízott és akiből ezt nem nézné ki. És ott van a külsős ismeretlen személy, aki cinkos a történésekben. Ha a férfit kezdi el hibáztatni, akkor szembe kell néznie azzal, hogy már nem is azt a férfit szereti, aki a fejében él. Megtörik a társ szentsége és ezzel a kapcsolatuk jelentősége is leértékelődik.
2021. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tudom, ez vmi ősi ösztön lehet, én a nőt tépném meg, akivel megcsal a párom. Nem tudom, miért.


Meglehetősen érdekes körülmények között történt olyan, hogy egy férfi elég egyértelműen közeledett felém, megjött a párja és olyat kaptam a nőtől, hogy csak na (kvázi megvert).


És végül: volt olyan nemrég, hogy lehetett volna köztem meg egy házas ffi között vmi és képtelen voltam rá, mert egyfolytában az járt a fejemben, hogy a feleséggel ezt nem tehetem meg.


N

2021. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom. Bennem ez fel sem merült amikor megcaalt a férjem. Én a férjemre haragudtam, mert bíztam benne, nem egy idegen nőre.
2021. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Engem már csaltak meg, nem én tehettem róla, hanem a disznó exem! Illetve én is csaltam meg mást, nem ő tehetett róla, hanem én!


Majd ha te felfogod, hogy a pasid nem szent, hanem egy disznó, akkor fogja felfogni az ex is, hogy nem te, hanem a pasi tehet róla, ugyanis egyedül az ő döntése volt, hogy gerinctelenné válik! Ha normális lett volna, emelt fővel szakított volna!


MINDIG a megcsaló fél a hibás! MINDIG! Az a csaj álmai nője a viselkedésével együtt is valakinek, pont annyira, amennyire te az álmai nője vagy a viselkedéseddel valakinek!

2021. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Voltam megcsalt fél. Mindaddig nem utáltam a nőt, míg el nem kezdett engem provokálni, arcoskodni, hogy ő "nyert". Holott nem nyert semmit, nem ő lett választva. Én titokban voltam tartva és én vágtam ki az exem, amikor kiderült, hogy ismerkedik. Akkor még fogalmam sem volt róla, milyen a másik nő. Úgy "engedtem el" az exemet, hogy kérlek, őt ne bántsd. Na hát, ehhez képest kiderült, hogy az új nő egy öntelt, arcoskodó, flegma pitsa, aki nem is imser engem, de még ő!!! Utált engem. Az exem annyira nagyon tiszteli, meg szereti, hogy hónapokig próbálta visszakönyörögni magát hozzám. Küldözgette a régi képeimet, hogy örökre én fogom izgatni, stb. Ekkor kicsit azért nevettem magamban, hogy erre aztán verheti a mellét az új nő, hogy a drágája még hónapok után is rám élvezkedik. Természetesen nem fogadtam vissza. Zsák a foltját megtalálja, legyenek boldogok és szomorítsák egymás életét.
2021. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Jajj megint.. 6os képzeld már el, miket adott be az exed annak a nőnek, hogy az ennyire utált és megvetett téged! Gondolod arc alapján ítélt? Véletlen sem azok alapján, amiknek az a tetű elhordott, amíg fűzte a csajt..
2021. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván, ezzel tisztában vagyok. Ettől függetlenül én nem foglalkoztam a nővel, ő meg mégis provokált engem. Ez pedig már a nőt minősíti, nem az exem. Ezért a kérdezőnek is üzenem, hogy ne az exet okítsa már, hogy normálisan kellett volna viselkedni, mert baromira nem ismeri az exet. Én meg "megismertem" az újat és nem pofáról és nem is hallomásból ítéltem, hanem abból, hogy nekemállt.
2021. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Te miért az exre fújsz, ahelyett, hogy elgondolkodsz, miért nem találsz jobbat egy hűtlen, hazug féregnél?

Tudtad, hogy van párja? Tudtad. Na pont ezért nem vagy semmivel se különb. Mit hittél? Népszerű leszel? Elkezd veled barátkozni?

Érdekes, hogy férfi ezen sose navalyog, ha szerető lesz. Vajon miért?

2021. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudott róla a szerető, hogy a férfi foglalt, akkor morálisan igencsak megkérdőjelezhető az ő viselkedése is! Asszisztáltál egy szemétládának, aki megbántotta a párját, és azt gondolod ártatlan vagy?! Ha meg annyira rossz a nője, akkor hagyja el, ne pedig félre menjen...De te is ennyit érsz neki, hogy a régit megtartja és úgy kezd veled...
2021. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!