Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg akkora bűn 1x megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bűn 1x megcsalni a párunkat?(Aki mellesleg nem volt mindig hűséges) Le lehet győzni a lelkiismeret furdalást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éve vagyok hűséges a páromhoz.

Soha életemben nem voltam hűtlen egyetlen páromhoz sem.

A mostani páromról tudom,hogy ő többször is fèlre lépett,főleg kapcsolatunk első éveiben.Szeretjük egymást,de vannak bőven vitáink is.Ilyenkor ő sérteget, csúnyán beszél, erőszakos.

Néhány éve találkoztam egy férfival,aki iránt valahogy,nem tudom megmagyarázni miért,azonnal vonzalmat éreztem. Ez kölcsönös lehetett,mert megkeresett a neten és azóta is időről-időre próbálkozik nálam.Több éve küzdök magamban,hogy találkozzak-e vele.Most úgy érzem közel 45 évesen,hogy elgyengültem.Nagyon szeretnék vele találkozni, 1x akár félrelépni.Kicsit úgy érzem nekem is jár még az életben egyszer egy kis izgalom.Viszonyt nem szeretnék semmi képpen. A lelkiismeret furdalástól tartok,és hogy fogom-e tudni utána folytatni a jelenlegi életem, el tudom-e tenni ezt mélyen magamban,úgy hogy ne hasson ki a kapcsolatomra és a gyerekeinkre.Volt már valaki,aki hadonló módon 1x félrelépett?Hogyan dolgozta ezt fel utána?Megbánta,vagy esetleg jobb lett a kapcsolata otthon?



2023. szept. 14. 21:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9-es.Egy barátnőmmel voltunk ebédelni, aki ismerte őt,és pont ott ebédelt ő is.Barátnőm köszönt neki,bemutatott engem.Utána neten,rámírt.Elmondtam neki,hogy nem szeretnék találkozni vele kettesben. Pár hónap múlva összefutottunk véletlenül.(Annyira messze nem lakunk egymástól,15 km kb., csak régebben nem ismertem őt).

Rámírt hogy vagyok, jól nézek ki stb... Akkor is lekoppintottam. Kb 4-6 havonta azért megkeres valamelyik platformon,hátha már beadom a derekam.

Pár napja megint egymásba botlottunk egy boltban.Megint udvarolt.Gondolkodási időt kértem,és most itt őrlődök.Hihetetlenül fura rezgés van köztünk.Talán ezért is próbálkozik újra meg újra,én pedig ezért nem tudom teljesen lerázni.Egyszerűen vonz.

2023. szept. 15. 05:54
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy miért vagy együtt a férjeddel kérdező, az a te dolgod és nem akarom megfejteni.


Találkozz azzal a férfival, ez nem is kérdés!

Lehet, hogy csak egy jó este lesz, de az is lehet, hogy kialakul valami köztetek.

A lelkiismeret furdalás meg egyéni.

Én csaltam már meg páromat 10 év után, nem volt lelkiismeret furdalásom egy cseppet sem mivel kéthavonta egyszer ha szexeltünk mert neki nem volt kedve, vagy fáradt volt...

33/N

2023. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12-es,köszönöm a választ. Végre valaki,aki nem ítélkezik ismeretlenül.
2023. szept. 15. 08:03
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

Én sem foglak elítélni. Egy életünk van.

Azt is megértem miért maradsz benne a kapcsolatodban.

Nem vagy rossz. Menj bele. Az emberek 95%-a belemenne.

2023. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Én belementem es iszonyatosan megbantam. Visszacsinalni mar nem lehet, ez örökre ott marad benned. Egyszeruen leertekelodsz a sajat szemedben. Nem tudom, hogy milyen tipusu ember vagy, mennyire fog megviselni, de en is ezt mondogattam magamnak, hogy egyszer nekem is jár, egyszer élünk stbstb. Hat jol megszivattam magam, mar evek teltek el, de azota is mardos a buntudat es eletem hibajanak tartom.
2023. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha ő megcsalt akkor neked is jogod van legalább egyszer félrelépni.
2023. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kib.asztam volna a helyedben az elsőnél egyből. De ha már így alakult akkor ne egyszer csald meg, hanem többször, mint ahányszor ő tette, és ne is titkold előle :D
2023. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
15 bezzeg ha jó lett volna 😀
2023. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Félsz elválni ez a szitu.

Mitől?

A férjedtol es mit mond xy.


Tapasztalat:

En is lepantittontam azt akit szerettem a ferjemérg hogy hatha jobb lesz amikor ö a ferjem szart a fejemre amikor elhanyagolt. Gondoltam mindent jobbá lehet tenni .

Es megpróbáltam.

De csak agresszívabb lett, erzelmileg bantott , zsarolt stb

Bánom hogy nem leptem es adtam neki eselyt mert nem érdemelte volna meg.

2023. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 15 ev házasság után találkoztam egy ilyen férfival. Nagyon erős vonzódás van közöttünk, minden működik úgy mint mással sohasem...

Úgy voltam, hogy csak egyszer, de nem tudtam elengedni...aztán újra és újra...és nem tudom elengedni... olyan mint egy drog...

Tudom mit kell mérlegelni, tudom mit adnék fel érte és ő is értem (házas szintén)...de ezen gondolkodunk... együtt újra kezdeni...

Én nem bírom már ezt a kettősség, az elején könnyebb volt, mostanában egyre jobban megvisel. A saját szememben vesztettem el az értékem és a becsületem.

Nem tudom tisztán azt mondani hogy megbántam vagy hiba volt...óriási érzés, de nagyon nehéz, ha egyszer megérzed nagyon nehéz elengedni.

2023. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!