Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg akkora bűn 1x megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bűn 1x megcsalni a párunkat?(Aki mellesleg nem volt mindig hűséges) Le lehet győzni a lelkiismeret furdalást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éve vagyok hűséges a páromhoz.

Soha életemben nem voltam hűtlen egyetlen páromhoz sem.

A mostani páromról tudom,hogy ő többször is fèlre lépett,főleg kapcsolatunk első éveiben.Szeretjük egymást,de vannak bőven vitáink is.Ilyenkor ő sérteget, csúnyán beszél, erőszakos.

Néhány éve találkoztam egy férfival,aki iránt valahogy,nem tudom megmagyarázni miért,azonnal vonzalmat éreztem. Ez kölcsönös lehetett,mert megkeresett a neten és azóta is időről-időre próbálkozik nálam.Több éve küzdök magamban,hogy találkozzak-e vele.Most úgy érzem közel 45 évesen,hogy elgyengültem.Nagyon szeretnék vele találkozni, 1x akár félrelépni.Kicsit úgy érzem nekem is jár még az életben egyszer egy kis izgalom.Viszonyt nem szeretnék semmi képpen. A lelkiismeret furdalástól tartok,és hogy fogom-e tudni utána folytatni a jelenlegi életem, el tudom-e tenni ezt mélyen magamban,úgy hogy ne hasson ki a kapcsolatomra és a gyerekeinkre.Volt már valaki,aki hadonló módon 1x félrelépett?Hogyan dolgozta ezt fel utána?Megbánta,vagy esetleg jobb lett a kapcsolata otthon?



2023. szept. 14. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

Óóóóó "A mostani páromról tudom,hogy ő többször is fèlre lépett,főleg kapcsolatunk első éveiben.Szeretjük egymást,de vannak bőven vitáink is.Ilyenkor ő sérteget, csúnyán beszél, erőszakos."


Ebben az esetben nyugodtan.


Szeretitek egymást, boldogok vagytok, nektek így ez jó akkor hajrá.

2023. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem szakítasz? Megcsalt, csúnyán beszél és erőszakos veled. Ez nem szeretet. Ő egészen biztosan nem szeret téged.

Te meg másra vágysz.

Mégis miért akarod ezt az életet folytatni?

2023. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

At ilyet nem bűn megcsalni. Csak butaság. Már az első megcsalásánál ki kellett volna hajítani, így ez a kérdés nem született volna meg.


(PS. Miért van itt ennyi fogyatékos kérdés? 🤡)

2023. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Mindketten szarok vagytok.
2023. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Nézd most vagy elváltok vagy megbeszéléses alapon megegyeztek egy nyílt kapcsolatban. Leülsz vele egy asztalhoz és elmondod neki a tényeket és azt hogy te mit érzel és szeretnél. Szerintem vagytok annyira felnőttek főleg ennyi idő után ,hogy erről nyílt lapokkal beszéljetek.
2023. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az élet nem mindig fekete és fehér.

Egy kapcsolatnak ezer oldala van.Más kívül állóként nézni valamit és más belülről.Sok mindent mérlegel az ember egy 20 éves kapcsolatban,ahol már gyerekek is vannak,és rengeteg közös dolog,vállalkozás,barátok stb.Álszentség azt mondani,hogy egy hosszú kapcsolatban mindig minden szuper.Nem sok olyat tudok mondani a környezetemben ahol nem hangzik el egy-egy csúnya szó a veszekedések során.Ahol meg nem,ott csendes gyilkolás és elhidegülés van.

Mi tudjuk nagyon szeretni is egymást és nagyon utálni is néha.

Csak valahogy azt érzem,hogy megbánom,ha elszalasztom ezt a lehetőséget ami évek óta újra és újra megtalál, és vágynék is rá.Kövezzetek meg érte, de kicsit úgy érzem,hogy 1x nekem is jár...Csak közben meg nem tudom fogok-e tudni tükörbe nézni.Nem is értem magam miért vonz most ez annyira,mikor eddig mindig mindenkit rögtön lepattintottam.Talán valamiért a sors azt akarja,hogy közöm legyen hozzá.Amikor először megláttam 4 éve,valahogy tudtam,éreztem hogy szerepe lesz az életemben.Pedig vadidegen volt.

Igazából tapasztalatok érdekelnének hasonló cipőben járt nőtársaimtól,akik már meglépték azt amin én még csak gondolkodok.

2023. szept. 14. 22:15
 7/23 A kérdező kommentje:
5-ös.Nem vagyunk házasok,de ez nem is lényeges.Vele ezt nem tudnám megbeszélni.Annyira sértené az egóját,hogy nem lehetne vele higgadtan beszélni.Sosem fogadná el,hogy mással is legyek.
2023. szept. 14. 22:18
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

#6 nem olvastam végig. Blabla.

A megcsalások a kapcsolat elején voltak. Akkor kellett volna kirúgni, nem gyerekeket szülni. Na innentől nem érdekel az amiket összehordasz 👎

2023. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"amikor először megláttam 4éve"

Jó de akkor 4éve nem beszéltek, vagy azóta van kapcsolat, vagy hogy kell érteni?

De tényleg érdekel

2023. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#2-nél a pont.
2023. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!